Dvoma dohrávanými súbojmi dvanásteho a dvoma štrnásteho kola odštartujú nasledujúci víkend jarné súboje V. futbalovej ligy skupina Zemplín. V nej sa na jeseň odohralo štrnásť kôl, zvyšných dvanásť je na programe na jar. Najviac sa zatiaľ darí nováčikovi súťaže z Topolian. Ten v trinástich odohraných zápasoch neokúsil ani raz trpkosť prehry a iba dvakrát z ihriska neodchádzal ako víťaz. Najviac sa mu priblížil Cejkov, ktorý má rovnako na svojom konte jedenásť víťazstiev, no aj dve prehry a dvojbodovú stratu na lídra. Tretia priečka patrí s päťbodovou stratou na Cejkov Petrovciam nad Laborcom. Práve táto trojica by sa mala pobiť o postupovú miestenku do štvrtej ligy.
Dohrávky 12. kola
Nedeľa 26. marec
TJ Družtevník Petrovce nad Laborcom - TJ Sokol Močarany (15.00 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - AFK Topoľany (15.00 hod.)
Dohrávky 14. kola
Nedeľa 26. marec
TJ Tisa Trakany - OŠK Vinné (15.00 hod.)
TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Cejkov (16.00 hod.)
15. kolo
Nedeľa 2. apríl (všetky zápasy od 15.30 hod.)
OFK Lastomír - AFK Topoľany
MFK Čierna nad Tisou - TJ Olympia Borša
TJ Družstevník Cejkov - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
TJ Sokol Močarany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
TJ Družstevník Čičarovce - TJ Tisa Trakany
OŠK Vinné - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Naciná Ves
16. kolo
Nedeľa 9. apríl (všetky zápasy od 15.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - OŠK Vinné
AFK Topoľany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
TJ Olympia Borša - OFK Lastomír
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Čierna nad Tisou
TJ Tisa Trakany - TJ Sokol Močarany
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Družstevník Čičarovce
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Cejkov
17. kolo
Nedeľa 16. apríl (všetky zápasy od 16.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
TJ Tisa Trakany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
OFK Lastomír - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Olympia Borša
OŠK Vinné - AFK Topoľany
TJ Družstevník Čičarovce - ŠK Naciná Ves
MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Cejkov
18. kolo
Nedeľa 23. apríl (všetky zápasy od 16.00 hod.)
ŠK Nacina Ves - TJ Sokol Močarany
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Tisa Trakany
TJ Olympia Borša - OŠK Vinné
OFK Topoľany - TJ Družstevník Čičarovce
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
TJ Družstevník Cejkov - OFK Lastomír
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - MFK Čierna nad Tisou
19. kolo
Nedeľa 30. apríl (všetky zápasy od 16.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - AFK Topoľany
TJ Družstevník Čičarovce - TJ Olympia Borša
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
TJ Tisa Trakany - ŠK Nacina Ves
OFK Lastomír - MFK Čierna nad Tisou
OŠK Vinné - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Cejkov
20. kolo
Nedeľa 7. máj (všetky zápasy o 16.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
AFK Topoľany - TJ Tisa Trakany
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OFK Lastomír
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Čičarovce
TJ Olympia Borša - TJ Sokol Močarany
MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
TJ Družstevník Cejkov - OŠK Vinné
21. kolo
Nedeľa 14. máj (všetky zápasy o 16.30 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - AFK Topoľany
ŠK Naciná Ves - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
TJ Sokol Močarany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
TJ Tisa Trakany - TJ Olympia Borša
OŠK Vinné - MFK Čierna nad Tisou
TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Cejkov
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OFK Lastomír
22. kolo
Nedeľa 21. máj (všetky zápasy o 17.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Čičarovce
OFK Lastomír - OŠK Vinné
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Tisa Trakany
TJ Družstevník Cejkov - TJ Sokol Močarany
AFK Topoľany - ŠK Naciná Ves
TJ Olympia Borša - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
23. kolo
Nedeľa 28. máj (všetky zápasy o 17.00 hod.)
TJ Družstevník Čičarovce - OFK Lastomír
AFK Topoľany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
ŠK Nacina Ves - TJ Olympia Borša
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
TJ Tisa Trakany - TJ Družstevník Cejkov
TJ Sokol Močarany - MFK Čierna nad Tisou
OŠK Vinné - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
24. kolo
Nedeľa 4. jún (všetky zápasy o 17.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Vinné
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Čičarovce
OFK Lastomír - TJ Sokol Močarany
MFK Čierna nad Tisou - TJ Tisa Trakany
TJ Družstevník Cejkov - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - ŠK Naciná Ves
TJ Olympia Borša - AFK Topoľany
25. kolo
Nedeľa 11. jún (všetky zápasy o 17.00 hod.)
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Čierna nad Tisou
TJ Tisa Trakany - OFK Lastomír
TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Vinné
TJ Olympia Borša - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
AFK Topoľany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
26. kolo
Nedeľa 18. jún (všetky zápasy o 17.00 hod.)
OFK Lastomír - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
MFK Čierna nad Tisou - ŠK Naciná Ves
TJ Družstevník Cejkov - AFK Topoľany
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Olympia Borša
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Čičarovce
TJ Sokol Močarany - OŠK Vinné
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Tisa Trakany
Tabuľka po jesennej časti
1. | AFK Topoľany | 13 | 11 | 2 | 0 | 49:7 | 35 |
2. | TJ Družstevník Cejkov | 13 | 11 | 0 | 2 | 39:11 | 33 |
3. | TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom | 13 | 9 | 1 | 3 | 37:17 | 28 |
4. | TJ Sokol Močarany | 13 | 7 | 3 | 3 | 27:19 | 24 |
5. | ŠK Naciná Ves | 14 | 7 | 3 | 4 | 25:17 | 24 |
6. | TJ Družstevník Čičarovce | 14 | 7 | 2 | 5 | 32:25 | 23 |
7. | TJ ŠM Streda nad Bodrogom | 14 | 6 | 2 | 6 | 20:26 | 20 |
8. | MFK Čierna nad Tisou | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:25 | 16 |
9. | TJ Slavoj Kráľovský Chlmec | 14 | 4 | 2 | 8 | 23:36 | 14 |
10. | FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany | 13 | 3 | 4 | 6 | 22:36 | 13 |
11. | TJ Olympia Borša | 13 | 3 | 3 | 7 | 24:30 | 12 |
12. | OŠK Vinné | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:24 | 11 |
13. | OFK Lastomír | 14 | 3 | 2 | 9 | 16:33 | 11 |
14. | TJ Tisa Trakany | 13 | 1 | 0 | 12 | 9:51 | 3 |