Novým prezidentom HK Dukla Michalovce sa stal Ľubomír Schmidt. O novom prezidentovi informuje klub na svojich sociálnych sieťach.
Ľubomír Schmidt pôsobil v štruktúrach klubu aj vo vlaňajšej sezóne. V novembri odstúpil zo správnej rady aj s vtedajším prezidentom klubu Michalom Stankom. „Správna rada klubu na dnešnom zasadnutí zvolila do funkcie prezidenta klubu Ľubomíra Schmidta. Novému prezidentovi prajeme veľa síl, energie, správnych rozhodnutí a množstvo športových úspechov v novej pozícii! Veríme, že pod jeho vedením bude náš klub pokračovať v ďalšom rozvoji a prinesie fanúšikom ešte veľa nezabudnuteľných momentov,” píše klub na svojich sociálnych sieťach.

.