files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Vyhrajte lístky do cirkusového šapitó RomanzA

 

 

Aj u nás v Michalovciach budete môcť navštíviť „Najväčší Moderný Czechcirkus“. Hrajte teraz s Novinami Zemplína o 5 vstupeniek pre dve osoby do čestných lóží. Stačí, ak správnu odpoveď na otázku:  „Aké je najväčšie číslo  predstavení cirkusu RomanzA ?“ zašlete spolu aj so svojimi kontaktnými údajmi SMS-kou na 0917 203 776a lebo na redakcia@novinyzemplina.sk .

 

„Glóbus smrti“ - Oceľová guľa, v ktorej sa preháňajú jazdci na motocykloch, Vám poriadne  rozprúdi krv v žilách. Je jedným z vrcholov vystúpenia cirkusu RomanzA, ktorý rozloží svoje šapitó  aj v Michalovciach oproti Kauflandu.

 

Tentokrát so show nazvanou  SHOW No Limits!

Atrakcia Brazilská show Globe of Death -  Globus smrti, je vôbec prvýkrát na Slovensku!!! Do glóbusu smrti si trúfnu iba skúsení jazdci. Najmenšia  chyba ich môže prísť veľmi draho.

Pestrý umelecký  program nazvaný  „SHOW No Limits!“, predstaví veľa  špičkových artistických čísiel, klaunských vystúpení,  ktoré predvedú  umelci  nielen z Českej republiky, ale tiež z Fínska a ďalších krajín. Práve deťom sa  určite budú  páčiť  pôsobivé ukážky drezúry  zvierat.                                                                                                        

Kto teda legendárny Glóbus smrti doteraz nevidel, stále má šancu!

Predstavenia  v Michalovciach sa budú konať od.  7.9. do   12.9.   (utorok až piatok) vždy o 18.00 hod.,  v sobotu o 15.00 hod. a v nedeľu  o 11.00 hod. 

 

„U nás vždy byl a je duší cirkusu klaun. Na něm je představení založeno,“ vraví principál Albert Tříška.Uverejnené: 30.08.2010 21:58:08 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.