files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Športový víkend plný futbalu

Posledný augustový víkend bude patriť v Michalovciach a okolí čo sa týka športu hlavne futbalu. Svoj domáci zápas odohrajú v sobotu o 19.00 hod. hráči MFK Zemplín Michalovce, ktorí privítajú Zlaté Moravce a doma sa predstavia aj starší dorastenci, ženy a juniorky. Okrem toho bude nedeľa plná krajského futbalu ako aj zápasov oblastných líg. Opäť sa teda je na čo tešiť!

Futbal
Fortuna liga
Sobota 26. august
MFK Zemplín Michalovce - FC ViOn Zlaté Moravce (19.00 hod.)

I. liga starších dorastencov
MFK Zemplín Michalovce - FK Senica (11.00 hod.)

I. liga žien
Sobota 26. august
MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Myjava (13.00 hod. )

I. liga junioriek
Sobota 26. august
MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Myjava (15.00 hod.)

IV. liga skupina Juh
Nedeľa 27. august
AFK Topoľany - OŠK Rudňany (16.00 hod.)
ŠK Strážske - MFK Veľké Kapušany (16.00 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - AŠK Maria Huta Gelnica (16.00 hod.)
TJ Družstevník Čičarovce - MFK Sobrance (16.00 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 27. august
TJ Družstevník Cejkov - MFK Čierna nad Tisou (16.00 hod.)
OFK Lastomír - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (16.00 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom (16.00 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom - ŠK Nacina Ves (16.00 hod.)
TJ Olympia Borša - OŠK Vinné (16.00 hod.)
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Sokol Močarany (16.00 hod.)
TJ Družstevník Parchovany - FK Tatran Úpor (16.00 hod.)

VI. liga
Sobota 26. august
OFK Vojany - OFK Dúbravka (16.00 hod.)

Nedeľa 27. august
ŠK Agro Palín - FK Žbince (13.00 hod.)
TJ Veľké Revištia B - OŠK Krišovská Liesková (13.00 hod.)
TJ Pokrok Krásnovce - ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom (16.00 hod.)
OŠK Družstevník Zemplínska Široká - OŠK Budkovce (16.00 hod.)
OFK Hatalov - OŠK Zalužice (16.00 hod.)
TJ FK Družstevník Trhovište - TJ Vyšné Remety (16.00 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 27. august
TJ Pusté Čemerné - FK Veľké Slemence (13.00 hod.)
TJ Bánovce nad Ondavou - OŠK Horovce (16.00 hod.)
OFK Rakovec nad Ondavou - OŠK Svornosť Bracovce (16.00 hod.)
ŠK Strážske B - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B (16.00 hod.)
TJ Družstevník Ložín - TJ Družstevník Malčice (16.00 hod.)

VIII. liga
Nedeľa 27. august
MFK Sobrance B - AFK Topoľany B (10.30 hod.)
FK Beša - TJ Ptrukša (13.00 hod.)
TJ Družstevník Lekárovce - OŠK Stretava (16.00 hod.)
TJ Družstevník Oborín - TJ ŠM Jovsa (16.00 hod.)
OŠK Koromľa - OŠK Pavlovce nad Uhom B (16.00 hod.)
OŠK Tušice - OFK Horňa (16.00 hod.)



Uverejnené: 24.08.2017 12:42:55 files/pxtohu7hqxuwm5p4.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.