Poltucet do siete Petrovčanov od lídra z Kalše

Futbalisti TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom sú aj po druhom kole IV. ligy skupina Juh bez bodu. Na domácej pôde totiž podľahli TJ Mladosť Kalša 0:6 a po druhej takejto prehre (prvú utrpeli v prvom kole v Čani) klesli na poslednú priečku v tabuľke. Naopak, Kalša sa po druhej vysokej výhre vyšvihla na prvé miesto v tabuľke.

Zápas sa niesol v jednoznačnej réžii favorita. Toho gól z úvodných sekúnd síce pre ofsajd neplatil, no v desiatej minúte Erik Seman už otvoril skóre. Keď v 27. minúte zvládol Krakovský repete po nepremenenej penalte, bolo jasné, kto získa tri body. Kalša ešte do polčasu raz skórovala, keď sa presadil jej kapitán Jozef Gašpar. V druhom dejstva sa obraz hry nezmenil, naďalej dominoval favorit. Ten svoju prevahu pretavil ešte v tri góly, keď sa postupne presadili striedajúci Vladimír Horňák, Ján Vajda a exportnou strelou Róbert Zeher.

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Mladosť Kalša 0:6 (0:3)
Góly: 10. E. Seman, 27. Krakovský, 33. J. Gašpar, 63. V. Horňák, 67. Ján Vajda, 77. Zeher.
Žlté karty: 5. Struňak, 41. Nemčík, 89. Lakatoš (všetci Petrovce nad Laborcom).
Rozhodovali: Čonka, Paulišin, Hríb.
Divákov: 150.
TJ DRUŽSTEVNÍK: M. Žofčák - D. Vinc, Nemčík, Struňak, T. Ďurik, Papinčák (46. Ferko), Marjov (84. Dzvonik), Krajňák (65. Gačko), Demter, Čižmár, Lakatoš.
TJ MLADOSŤ: Dedinský - Krakovský, Ján Vajda, Vaško, J. Gašpar, E. Seman, Dulík (70. Vaňo), Pástor (73. Halapin), J. Capík, Zeher, E. Takáč (61. V. Horňák).

Uverejnené: 03.08.2017 11:09:26