files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Počas víkendu bohatá porcia futbalu, doma aj juniorky Iuventy

Prvý májový víkend bude z pohľadu športu v Michalovciach a okolí patriť futbalu. Na programe sú totiž zápasy piatej, šiestej, siedmych a ôsmej ligy, takisto sa doma (v Lastomíri) predstavia prvoligové hráčky MFK Zemplín Michalovce, ktoré privítajú bratislavský Slovan, no a domáci zápas v sobotu na hlavnom ihrisku odohrajú aj starší dorastenci, ktorí nastúpia proti Senici. Športový program dopĺňa sobotňajší zápas junioriek Iuventy Michalovce, ktoré o 13.00 hod. v telocvični GPH privítajú Zlatnú na Ostrove.

Futbal
I. liga starších dorastencov
Sobota 6. máj
MFK Zemplín Michalovce U19 - FK Senica U19 (13.00 hod.)

I. liga žien
Sobota 6. máj
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava (13.00 hod., hrá sa v Lastomíri)

I. liga junioriek
Sobota 6. máj
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava (15.15 hod., hrá sa v Lastomíri)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 7. máj
AFK Topoľany - TJ Tisa Trakany (16.30 hod.)
TJ Olympia Borša - TJ Sokol Močarany (16.30 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Čičarovce (16.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - OŠK Vinné (16.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (16.30 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (16.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OFK Lastomír (16.30 hod.)

VI. liga mužov
Nedeľa 7. máj
OŠK Pavlovce nad Uhom - OŠK Budkovce (13.30 hod.)
OFK Hatalov - OFK Dúbravka (13.30 hod.)
TJ Vyšné Remety - TJ Kusín (16.30 hod.)
TJ Družstevník Moravany - FK Žbince (16.30 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - OŠK Družstevník Zemplínska Široká (16.30 hod.)
ŠK Agro Palín - OŠK Zalužice (16.30 hod.)
OFK Vojany - TJ Pokrok Krásnovce (16.30 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 7. máj
OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Družstevník Malčice (13.30 hod.)
MFK Veľké Kapušany - OŠK Svornosť Bracovce (16.30 hod.)
TJ Pusté Čemerné - TJ Bánovce nad Ondavou (16.30 hod.)
FK Veľké Slemence - TJ FK Družstevník Trhovište (16.30 hod.)
ŠK Strážske B - OŠK Horovce (16.30 hod.)
OcŠK Pozdišovce - OŠK Lesné (16.30 hod.)

VII. liga skupina Východ
Nedeľa 7. máj
OŠK Podhoroď - FK Tibava (13.30 hod.)
OŠK Porostov - TJ Družstevník Záhor (16.30 hod.)
TJ Veľké Revištia B - OŠK Koromľa (16.30 hod.)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - OŠK Zalužice B (16.30 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - TJ Tatran Remetské Hámre (16.30 hod.)

VIII. liga mužov
Sobota 6. máj
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - OŠK Stretava (16.30 hod.)

Nedeľa 7. máj
TJ Družstevník Lekárovce - TJ Družstevník Ložín (16.30 hod.)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Ptrukša (16.30 hod.)
FK Beša - OFK Horňa (16.30 hod.)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Družstevník Oborín (16.30 hod.)
TJ ŠM Jovsa - OFK Úbrež (16.30 hod.)

Hádzaná
I. liga žien
Sobota 6. máj
Iuventa Michalovce juniorky - HK Zlatná na Ostrove (13.00 hod. - hrá sa v telocvični GPH)



Uverejnené: 05.05.2017 09:57:06 files/44pvckhfiu2zbgck.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.