MFK Zemplín prehral gólom z nadstaveného času

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce prehrali v stretnutí 28. kola Fortuna lige v Dunajskej Strede 1:2. Duel sa síce mal odohrať v Michalovciach, no kvôli rekonštrukcii trávnika sa súperi dohodli na tom, že sa bude hrať na Žitnom ostrove, v zápise ale Michalovčania figurovali ako domáci. Ich jediný presný zásah zaznamenal v 31. minúte Kristjan Kushta, "domáci" ale v druhom polčase najskôr gólom Šafranka vyrovnali a v nadstavenom čase rozhodol o ich výhre Davis. Zverenci trénera Antona Šoltisa sa najbližšie predstavia vonku, keď v stredu 26. apríla predstavia na ihrisku o pohárovú Európu bojujúceho Ružomberka.

MFK Zemplín Michalovce - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:2 (1:0)