files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Víkend plný futbalu, zaujať môže aj hádzaná či florbal

Ani najbližší víkend si fanúšik bez športu neoddýchne. Tešiť sa môže na futbal, ale aj florbal či hádzaná. Na programe sú totiž futbalové zápasy piatej, šiestej, siedmych a ôsmej ligy, doma sa predstavia ženy MFK Zemplín aj juniorky a takisto aj mladší dorastenci michalovského klubu, ktorí privítajú bratislavský Slovan. Okrem futbalových zápasov môže zaujať aj Mestská florbalová liga a svoj domáci duel odohrajú aj juniorky michalovskej Iuventy, ktoré privítajú v nedeľu od 13.00 hod. celok Serede.

Florbal
Mestská florbalová liga
Piatok 21. apríl
Team Hadzi - Puchírove Legendy (18.00 hod.)
Warriors Trebišov - Fannsport (18.45 hod.)

Futbal
I. liga mladších dorastencov
Sobota 22. apríl
MFK Zemplín Michalovce U17 - ŠK Slovan Bratislava U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - ŠK Slovan Bratislava U16 (13.15 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Sobota 22. apríl
ŠK Naciná Ves - TJ Sokol Močarany (11.00 hod.)

Nedeľa 23. apríl
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (16.00 hod.)
TJ Olympia Borša - OŠK Vinné (16.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - MFK Čierna nad Tisou (16.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - OFK Lastomír (16.00 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Tisa Trakany (16.00 hod.)
AFK Topoľany - TJ Družstevník Čičarovce (16.00 hod.)

VI. liga mužov
Nedeľa 23. apríl
OFK Hatalov - TJ Pokrok Krásnovce (13.00 hod.)
OFK Dúbravka - OŠK Budkovce (13.00 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - FK Žbince (16.00 hod.)
TJ Družstevník Moravany - TJ Vyšné Remety (16.00 hod.)
OFK Vojany - OŠK Družstevník Zemplínska Široká (16.00 hod.)
ŠK Agro Palín - TJ Kusín (16.00 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom - OŠK Zalužice (16.00 hod.)

VII. liga skupina Východ
Nedeľa 23. apríl
FK Tibava - OŠK Zalužice B (13.00 hod.)
TJ Veľké Revištia B - OŠK Porostov (16.00 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - OŠK Koromľa (16.00 hod.)
OŠK Podhoroď - TJ Tatran Remetské Hámre (16.00 hod.)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - TJ Družstevník Záhor (16.00 hod.).

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 23. apríl
TJ Družstevník Malčice - OŠK Lesné (13.00 hod.)
ŠK Strážske B - TJ Bánovce nad Ondavou (16.00 hod.)
FK Veľké Slemence - OŠK Svornosť Bracovce (16.00 hod.)
OFK Rakovec nad Ondavou - OŠK Horovce (16.00 hod.)
OcŠK Pozdišovce - TJ FK Družstevník Trhovište (16.00 hod.)
MFK Veľké Kapušany - TJ Pusté Čemerné (16.00 hod.)

VIII. liga mužov
Sobota 22. apríl
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Družstevník Oborín (16.00 hod.)

Nedeľa 23. apríl
MFK Sobrance B - OFK Úbrež (10.30 hod.)
TJ ŠM Jovsa - OFK Horňa (16.00 hod.)
FK Beša - TJ Družstevník Lekárovce (16.00 hod.)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Ložín (16.00 hod.)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Ptrukša (16.00 hod.)

I. liga žien
Sobota 22. apríl
MFK Zemplín Michalovce - ŠKF VIC Žilina (13.00 hod. hrá sa v Lastomíri)

I. liga junioriek

Sobota 22. apríl
MFK Zemplín Michalovce - ŠKF VIC Žilina (15.00 hod. hrá sa v Lastomíri)

Hádzaná
I.liga ženy
Nedeľa 23. apríl
Iuventa Michalovce juniorky - HK Slávia OA Sereď (13.00 hod.)

Halový futbal
I. Memoriál Ivana Pšenka (Civil Cup)
Piatok 21. apríl
ZŠ Krymská (od 13.00 hod.)



Uverejnené: 20.04.2017 21:16:36 files/7rm58k3yqdtsxszh.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vkppqjvkfnwv56pv.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.