MFK Zemplín prehral v Bratislave so Slovanom 1:3

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce prehrali v zápase 22. kola Fortuna ligy v Bratislave so Slovanom Bratislava 1:3, keď po polčase prehrávali 0:2. Ich jediný presný zásah v stretnutí zaznamenal v 76. minúte albánsky legionár Kristjan Kushta. Zverenci trénera Antona Šoltisa odštartovali súbojom na Pasienkoch sedemzápasovú sériu zápasov u súperov. Najbližie budú v hre už túto stredu, kedy ich čaká štvrťfinálový súboj Slovnaft Cupu na pôde treťoligového Liptovského Hrádku, ďalší ligový zápas odohrajú v nedeľu 12. marca o 15.20 hod. v Trenčíne. Tento zápas vo svojom priamom prenose odvysiela aj televízia TV Dajto.

ŠK Slovan Bratislava - MFK Zemplín Michalovce 3:1 (2:0)
Góly: 5. Priskin, 20. Soumah, 53. Čavrić - 76. Kushta.
Žlté karty: 68. Vernon, 90. Soumah - 13. Žofčák, 60. Sipľak, 62. Qose, 83. Danko, 90.+ Serečin.
Rozhodovali: Horváth – Benko, Kováč.
Divákov: 1089.
ŠK SLOVAN: J. Mucha - Sekulič, Saláta, Vernon, F. Kubík - T. Kóňa (62. M. Rigo), Savičevič - F. Oršuľa, Soumah, Priskin (67. Vittek) - Čavrič (85. de Sa)
Michalovce: P. Macej - Qose, Kavka, Sipľak, Šimčák - T. Sedlák, Grič (84. Dimitriadis), - I. Žofčák (46. Kushta), S. Danko, A. Leško - Regáli (62. Serečin).