files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Sladovňa Enjoy Cup korisťou Zlína a domácej Iuventy

Od piatka 3. do nedele 5. februára sa v Michalovciach konal už 14. ročník medzinárodného turnaja starších a mladších žiačok v hádzanej pod názvom Sladovňa Enjoy Handball Cup 2017. Turnaj sa odohrával v troch halách - Chemkostav aréne, hale Gymnázia Pavla Horova a telocvični ZŠ Okružná. V piatok a v sobotu sa v kategóriách U15 (staršie žiačky) a U13 (mladšie žiačky) hralo v základných skupinách, kde si družstvá zmerali sily každý s každým (v U15 štartovalo osem tímov, v U13 sedem tímov), v nedeľu sa hralo o celkové umiestnenie. Na turnaji sa nakoniec najviac darilo družstvám HC Zlín (víťaz U15) a Iuvente Michalovce A (víťaz U13). V závere turnaja organizátori vyhodnotili a ocenili všetky zúčastnené tímy, určili najlepšie hráčky jednotlivých družstiev, ako aj celého turnaja. Ceny odovzdávali športový riaditeľ Iuventy Michalovce Jaroslav Čúrny a šéf generálneho partnera turnaja, firmy Sladovňa a.s. Ing. Milan Lapišák.

Kategória U15
Základná skupina
Štvrtok 3. február:
Iuventa Michalovce A - Iuventa Michalovce B 16:10.

Piatok 3. február: HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 15:12, MŠK Vranov nad Topľou - Iuventa Michalovce A 8:16 Iuventa Michalovce B - Karpaty Užhorod 9:10, Kispest NKK Malév - ŠŠK SLŠ Prešov 13:15, HC Zlín - MŠK Vranov nad Topľou 20:5, Karpaty Užhorod - Kispest NKK Malév 11:18, HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK SLŠ Prešov 17:14, Iuventa Michalovce B - HC Zlín 8:19, Iuventa Michalovce A - Kispest NKK Malév 10:14, MŠK Vranov nad Topľou - HK Slovan Duslo Šaľa 14:19, ŠŠK SLŠ Prešov - Karpaty Užhorod 18:10, HC Zlín - Kispest NKK Malév 20:13, HK Slovan Duslo Šaľa - Karpaty Užhorod 13:8, Iuventa Michalovce A - ŠŠK SLŠ Prešov 17:15.

Sobota 4. február: ŠŠK SLŠ Prešov - HC Zlín 9:13, Iuventa Michalovce A - Karpaty Užhorod 16:8, Iuventa Michalovce B - MŠK Vranov nad Topľou 12:10, HC Zlín - Karpaty Užhorod 18:7, Kispest NKK Malév - MŠK Vranov nad Topľou 18:12, Iuventa Michalovce B - HK Slovan Duslo Šaľa 10:17, Iuventa Michalovce A - HC Zlín 15:13, Iuventa Michalovce B - Kispest NKK Malév 6:14, MŠK Vranov nad Topľou - ŠŠK SLŠ Prešov 11:18, HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce A 10:16, ŠŠK SLŠ Prešov - Iuventa Michalovce B 19:6, Karpaty Užhorod - MŠK Vranov nad Topľou 18:15, Kispest NKK Malév - HK Slovan Duslo Šaľa 14:13.

Poradie po základnej skupine
1. Iuventa Michalovce A

2. HC Zlín
3. Kispest NKK Malév
4. HK Slovan Duslo Šaľa
5. ŠŠK SLŠ Prešov
6. Iuventa Michalovce B
7. Karpaty Užhorod
8. MŠK Vranov nad Topľou

Nedeľa 5. február: Zápasy o 5. - 7. miesto:
ŠŠK SLŠ Prešov  - Karpaty Užhorod 21:10, Karpaty Užhorod - Iuventa Michalovce B 7:9, ŠŠK SLŠ Prešov - Iuventa Michalovce 20:7. Semifinále: Iuventa Michalovce A - HK Slovan Duslo Šaľa 17:15, HC Zlín - Kispest NKK Malév 20:17. Zápas o 3. miesto: HK Slovan Duslo Šaľa - Kispest NKK Malév 14:15. Finále: Iuventa Michalovce A - HC Zlín 14:20

Konečné poradie (v zátvorke uvedená najlepšia hráčka tímu)
1. HC Zlín (Michaela Daňková)
2. Iuventa Michalovce A (Miroslava Hatalová)
3. Kispest NKK Malév (Edina Zenteň
4. HK Slovan Duslo Šaľa (Rebecca Bírová)
5. ŠŠK SLŠ Prešov (Simona Smolková)
6. Iuventa Michalovce B (Barbora Polievková)
7. Karpaty Užhorod (Kristína Džuzar)
8. MŠK Vranov nad Topľou (Simona Tomovčíková)

Najlepšia hráčka:
Natália Tušimová (Iuventa Michalovce A).
Najlepšia brankárka:
Karolína Jechová (HC Zlín).
Najlepšia strelkyňa:
Petra Paľová (HK Slovan Duslo Šaľa - 41 gólov).

Kategória U13

Základná skupina
Štvrtok 2. február: Iuventa Michalovce A - Iuventa Michalovce B 21:4.
Piatok 3. február: Iuventa Michalovce A - HC Bardejov 17:7, Iuventa Michalovce B - ŠŠK SLŠ Prešov 4:12, MŠK Vranov nad Topľou - Kispest NKK Malév 3:15, HC Bardejov - Iuventa Michalovce B 17:8, ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK Vranov nad Topľou 18:2, MKS Zarzece - Iuventa Michalovce A 5:26, MŠK Vranov nad Topľou - HC Bardejov 5:20, Iuventa Michalovce B - MKS Zarzece 12:8, Kispest NKK Malév - ŠŠK SLŠ Prešov 5:10, MKS Zarzece - MŠK Vranov nad Topľou 12:5, Iuventa Michalovce A - Kispest NKK Malév 19:12
Sobota 4. február: HC Bardejov - ŠŠK SLŠ Prešov 10:13, MŠK Vranov nad Topľou - Iuventa Michalovce A 1:19, Kispest NKK Malév - MKS Zarzece 6:4, Iuventa Michalovce B - MŠK Vranov nad Topľou 5:6, ŠŠK SLŠ Prešov - MKS Zarzece 20:5, HC Bardejov - Kispest NKK 13:5, Iuventa Michalovce A - ŠŠK SLŠ Prešov 12:2, Iuventa Michalovce B - Kispest NKK Malév 5:13, MKS Zarzece - HC Bardejov 10:19

Konečné poradie (v zátvorke uvedená najlepšia hráčka tímu)
1. Iuventa Michalovce A
2. Bemaco Prešov
3. HC Bardejov
4. Kispest NKK Malév
5. MKS Zarzece
6. Iuventa Michalovce B
7. MŠK Vranov nad Topľou

Nedeľa 5. február
Zápasy o 5. - 7. miesto: Iuventa Michalovce B - Vranov 6:1, MKS Zarzece - MŠK Vranov nad Topľou 4:4, Iuventa Michalovce B - MKS Zarzece 4:7. Semifinále: Iuventa Michalovce A - Kispest NKK Malév 24:11, ŠŠK SLŠ Prešov - HC Bardejov 20:6. Zápas o 3. miesto: Kispest NKK Malév - HC Bardejov 12:10. Finále: Iuventa Michalovce A - ŠŠK SLŠ Prešov 12:10

Konečné poradie
1. Iuventa Michalovce A (Natália Tovarňáková)
2. ŠŠK SLŠ Prešov (Tamara Pomfyová)
3. Kispest NKK Malév (Franciska Patyi)
4. HC Bardejov (Bronislava Kostová)
5. MKS Zarzece (Kinga Švitalská)
6. Iuventa Michalovce B (Viktória Vajanská)
7. MŠK Vranov nad Topľou (Viktória Kuliničová)

Najlepšia hráčka: Veronika Dušková (Iuventa Michalovce A).
Najlepšia brankárka:
Jana Kantorisová (ŠŠK SLŠ Prešov).
Najlepšia strelkyňa:
Kristína Čižmárová (Iuventa Michalovce A - 46 gólov).



Uverejnené: 06.02.2017 10:04:46
files/44pvckhfiu2zbgck.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.