Tesná prehra Dukly na Spiši

Hokejisti HK Dukla Michalovce prehrali v predohrávanom stretnutí 53. kola Budiš. I. hokejovej ligy na ľade Spišskej Novej Vsi tesne 2:3. Michalovčania síce rýchlo prehrávali 0:2, no gólmi Výhonského a Dolgoša vyrovnali. O rozhodujúci presný zásah sa päť minút pred koncom postaral Michal Findura. Zverenci trénera Miroslava Ihnačáka na ľade súperov ešte odohrajú následne tri zápasy. V stredu 18. januára sa predstavia v Trnave, v piatok 20. januára v Považskej Bystrici, no a sériu duelov hraných vonku zakončia v stredu 25. januára v Detve. Doma ich následne uvidíme v piatok 27. januára, kedy v traidčnom čase o 17.00 hod. privítajú Skalicu.

HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Michalovce 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Góly: 2. Findura (Ondov, Oravec), 5. Dmitriev (Vartovník), 55. Findura (Ondov, Vaic) pres/1 - 9. Výhonský (Ščurko, Polaček), 32. Dolgoš (Giľák, Banovský).
Vylúčení: 4:9, navyše Král 10. minút nešpotové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Kalina - Janiga, Šimaľ. Divákov: 232.
HK: Riečický - D. Šterbák, Vantroba, Všetečka, Oravec, Trávniček, Komloš - Lesňák, Štefanka, Hamráček - Ondov, Vaic, Findura - Dmitriev, Vartovník, Chmeľ - Klempa, Osuský, Kyčák.
HK DUKLA: Trenčan - Dolgoš, Hančák, Kubát, Slimák, Polaček, Boboš, Buraľ - Banovský, Cútt, Kohutiar - Fajčák, Ščurko, Výhonský - Drotár, Král, Lušnikov - Giľák

Program HK Dukla do konca základnej časti Budiš I. hokejovej ligy
45. kolo: HK Gladiators Trnava - HK Dukla Michalovce (streda 18. január o 17.00 hod.).
46. kolo: HK Považská Bystrica - HK Dukla Michalovce (piatok 20. január o 18.00 hod.).
47. kolo: HC 07 Orin Detva - HK Dukla Michalovce (streda 25. január o 18.00 hod.).
48. kolo: HK Dukla Michalovce - HK Skalica (piatok 27. január o 17.00 hod.).
49. kolo: HC Penguins Prešov - HK Dukla Michalovce (nedeľa 29. január o 18.00 hod.).
50. kolo: Voľno (streda 1. február).
51. kolo: HC Topoľčany - HK Dukla Michalovce (piatok 3. február o 18.00 hod.).
52. kolo: HK Dukla Michalovce - MHC Martin B (nedeľa 5. február o 17.00 hod.).
Dohrávka 44. kolo: HK Dukla Michalovce - HK Spišská Nová Ves (streda 8. február o 17.00 hod.).
54. kolo: HK Dukla Michalovce - HK Gladiators Trnava (piatok 10. február o 17.00 hod.).