Tesná prehra MFK Zemplín na Žitnom ostrove

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce prehrali v stretnutí sedemnásteho kola Fortuna ligy v Dunajskej Strede s tamojším FC DAC tesne 1:2. Skóre zápasu otvoril v 28. minúte z pokutového kopu Sarr, na ktorého presný zásah odpovedal o minútu neskôr Jakub Grič. O tom, že tri body ostávajú na Žitnom ostrove rozhodol v 78. minúte, kedy už Michalovčania hrali oslabení o stopéra Lazarusa, Vida. Zverenci trénera Antona Šoltisa odohrajú do konca jesene ešte dva majstrovské zápasy. V nedeľu 4. decembra o 17.30 hod. aj pred televíznymi kamerami stanice 231 privítajú Ružomberok, no a jeseň zakončia súbojom v Žiline.