Michalovská Dukla zvíťazila v Prešove

Hokejisti HK Dukla Michalovce zvíťazili vo svojom siedmom prípravnom súboji pred nastávajúcou sezónou, keď na ľade HC Prešov Penguins vyhrali 2:1 po samostatných nájazdoch. Michalovčania išli v ôsmej minúte súboja zásluhou Zoltána Kubáta do vedenia, za domácich vyrovnával v 42. minúte Oliver Jokeľ. Zápas tak museli rozhodnúť samostatné nájazdy, v ktorých boli úspešnejší Michalovce. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Richard Šechný. Zverenci trénera Miroslava Ihnačáka v príprave odohrajú ešte jeden zápas. Ich generálkou na ligovú súťaž bude domáci duel s maďarským Debrecínom, ktorý sa odohrá v piatok 2. septembra od 17.00 hod.

HC Prešov Penguins - HK Dukla Michalovce 1:2sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Góly: 42. Jokeľ (Kamalov, Šimčák) - 8. Kubát (Šterbák), rozhd. nájazd Šechný

HC PENGUINS: Gavalier - Krčula, Ondrej, Valečko, Madový, J. Niník, Macko, Hopkovič - Lipovský, Prokop, Kamaliev - Gápa, Bylina, Kokavec - Jokeľ, Šimčák, Kamalov - Kivader, Pulščák, Ferenc.

HK DUKLA: Trenčan - Šterbák, Kubát, Polaček, Hančák, Slimák, Buraľ, Boboš, Dolgoš - Lušnikov, Ščurko, Král - Drotár, Šechný, Banovský - Baláž, Cútt, Kohutiar - Schnelly, Fedorko, Mesaroš.