V piatoligovom šlágri víťazstvo Močarian nad Petrovcami

V zápase 24. kola V. futbalovej ligy skupina Zemplín sa na michalovskej umelej tráve stretli tímy TJ Sokol Močarany a TJ Družstevník Petrovce. V derby stretnutí začali lepšie hostia, ktorí sa v 19. minúte po góle Jána Tkáča ujali vedenia. Domáci však ešte do konca prvého dejstva dvoma gólmi Miroslava Mesaroša otočili skóre vo svoj prospech a ich víťazstvo na 3:1 pečatil dve minúty pred koncom Dominik Havrila. Petrovce aj po tomto súboji ostali na piatom mieste, Močarany sa predrali na šiestu priečku.

TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom 3:1 (2:1)
Góly: 42., 45. M. Mesaroš, 88. Havrila - 19. Tkáč.
Rozhodovali: Antl - Eperješi, Baniková.
TJ SOKOL: Baňas - Macko, Havrila, Geroč, Ondo, Tutko, Uhľár, Mesaroš, Počátko, Gargulák, Staroškovič.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Hricík - Šaffo (60. Gačko), Jakub, Kačur, Ferko, Tkáč, Marjov, Kiš, Doda (46. Mráz), Kročko, Lakatoš.

Ostatné výsledky 24. kola: TJ Družtevník Cejkov - OŠK Vinné 7:0, FK Tatran Úpor - Slavoj Kráľovský Chlmec 3:3, ŠK Nacina Ves - TJ Tisa Trakany 2:3, TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Parchovany 0:2, ŠK Agro Palín - MFK Čierna nad Tisou 6:2, OFK Lastomír - Krišovská Liesková 5:0.

Uverejnené: 29.05.2016 20:29:52