MFK Zemplín v Kisvarde s remízou 1:1

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce remizovali v piatkovom prípravnom súboji na pôde účastníka druhej najvyššej maďarskej ligy Kisvárda FC 1:1 (1:1), keď ich jediný presný zásah v stretnutí zaznamenal rekonvalescent po zranení Stanislav Danko. Ten otvoril skóre v 7. minúte, domácim hráčom sa ešte do konca prvého polčasu podarilo vyrovnať. Tréner michalovského celku dal v zápase príležitosť predovšetkým hráčom, ktorí hrávajú na jar pomenej. Okrem Danka odohral celý zápas aj ďalší rekonvalescent po zranení Jozef Šimon Turík. Vo Fortuna lige je momentálne reprezentačná prestávka, Michalovčania budú v hre až v sobotu 2. apríla, kedy sa predstavia na pôde ďalšieho namočeného tímu do boja o záchranu ŽP Šport Podbrezová, doma ich uvidíme až v sobotu 9. apríla, kedy o 17.00 hod. privítajú Zlaté Moravce.