Dorastenci HK Mládež s druhou barážovou prehrou

Dorastenci HK Mládež Michalovce prehrali aj v druhom zápase baráže o účasť v Extralige, keď po prehre 3:6 v prvom stretnutí podľahli tímu HC Topoľčany tentoraz ešte jasnejšie 2:7. Michalovčania opäť nezvládli druhú tretinu, ktorú prehrali 1:5 a takisto ani presilovky, v ktorých dokonca trikrát inkasovali. Góly dorastencov HK Mládež zaznamenali už za rozhodnutého stavu Radoslav Mesaroš a Jaroslav Šiňanský. Michalovčania tak v sérii hranej na štyri zápasy prehrávajú 0:2. Séria sa teraz sťahuje do Michaloviec, kde sa v sobotu 19. marca a v nedeľu 20. marca odohrajú tretí a štvrtý zápas.

HC Topoľčany - HK Mládež Michalovce 7:2 (1:0, 5:1, 1:1)
Stav série 2:0
Góly: 3. Mizerák (Marcinek, Halgoš) pres/1, 24. Hrabčák (Šándor) oslab/1, 28. Halgoš (Šándor, Duran) pres/1, 30. Marcinek (Mizerák), 32. Mizerák (Hrabčák, Marcinek) pres/2, 34. Marcinek, 60. Marcinek oslab/2 - 39. Mesaroš (Nazad, Š. Stríž), 57. Šiňanský (Š. Stríž, Lačný) pres/1.
Vylúčení: 7:6, navyše Novik 10. minút nešportové správanie, Martiška 5+DKZ napadnutie hlavy a krku - Regenda 5+DKZ seknutie. Presilovky: 3:1. Oslabenia: 3:0. Rozhodovali: Bachúrik - D. Konc, Danko. Divákov: 320.
HC: Vičan - Martiška, Husár, Duran, Mizerák, Novik, Vetrák, Vlk, Chudý - Tupý, Šándor, D. Gergel - Halgoš, Hrabčák, Marcinek - A. Gergel, Ibolya,  Ondruš - Novák, Gubó, Michal.
HK MLÁDEŽ: Tkačik (32. Glosár) - Shmatko, Š. Stríž, Dubiak, T. Lancoš, E. Chudý, Plánovský - Verbický, Lačný, P. Regenda - Mesaroš, D. Borov, Nazad - N. Lancoš, Žáčik, Farkaš - Volkov, Jakuboc, Šiňanský.