Dorastenci HK Mládež v prvom barážom súboji prehrali hladko 3:6

Dorastenci HK Mládež Michalovce prehrali v prvom barážovom súboji o postup do Extraligy na ľade HC Topoľčany hladko 3:6. Dva góly víťaza prvej ligy zaznamenal Pavol Regenda, jeden pridal Dominik Verbický. Mladí Michalovčania síce dvakrát v prvej tretine viedli, no domáci päťgólovým obratom zabezpečili to, že v sérii hranej na štyri víťazné súboje vedú 1:0. Druhý finálový duel sa uskutoční v nedeľu 13. marca o 11.30 hod. opäť v Topoľčanoch, následne sa séria presťahuje do Michaloviec, kde sa v sobotu 19. marca (17.00 hod.) a v nedeľu 20. marca (16.00 hod.) uskutoční tretí a štvrtý duel.

HC Topoľčany - HK Mládež Michalovce 6:3 (2:2, 3:0, 1:1)
Stav série: 1:0
Góly: 18. Marcinek (Duran), 20. Halgoš (Duran) pres/1, 23. D. Gergel (Tupý) oslab/1, 33. Šándor (D. Gergel, Tupý), 33. Novik (Ondruš, Ibolya), 45. Hrabčák (Mizerák, Marcinek) - 10. Verbický (Š. Stríž, Regenda), 18. Regenda (Š. Stríž, Shmatko), 56. Regenda (Š. Stríž) pres/1.
Vylúčení: 7:9, navyše Regenda (Michalovce) 10. minút napadnutie hlavy a krku. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 2:0. Rozhodovali: J. Konc - Žák, D. Konc. Divákov: 340.
HC: Vičan - Martiška, Husár, Duran, Mizerák, Novik, Vetrák, Vlk, Chudý - Tupý, Šándor, D. Gergel - Halgoš, Hrabčák, Marcinek - A. Gergel, Ibolya,  Ondruš - Novák, Gubó, Michal.
HK MLÁDEŽ: Tkačik (45. Glosár) - Shmatko, Š. Stríž, Dubiak, T. Lancoš, E. Chudý, Plánovský - Verbický, Lačný, P. Regenda - Mesaroš, D. Borov, Nazad - N. Lancoš, Žáčik, Farkaš - Volkov, Jakuboc, Šiňanský.