Ani prvý októbrový víkend nebude v Michalovciach bez športový podujatí. Tentoraz ich síce nebude taký počet, ako predchádzajúce týždne, ale fanúšik športu si opäť príde na svoje. Okrem krajských a oblastných futbalových súťaži sa môže tešiť aj na basketbal, keď kadetky 1. BK D Michalovce privítajú družstvo Young Angels Košice, no a na domácom trávniku sa predstavia aj starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce, ktorí privítajú celok Banskej Bystrice.
BASKETBAL
Nedeľa 4. október
I. liga kadetiek
1. BK D Michalovce - 1999 Young Angels Košice (10.00 hod. telocvična GPH)
FUTBAL
Sobota 3. október
Dôvera I. liga staršieho dorastu
MFK Zempín Michalovce U19 - FK Dukla Banská Bystrica (11.00 hod.)
III. liga skupina Východ
Nedeľa 4. október
Slavoj Trebišov - Futura Humenné (14.30 hod.)
TJ Veľké Revištia - FK Družstevník Plavnica (14.30 hod.)
IV. liga skupina Juh
Nedeľa 4. október
ŠK Strážske - FK TJ Lokomotíva Šarišské Michaľany (14.30 hod.)
MFK Veľké Kapušany - MFK Spartak Medzev (14.30 hod.)
Družstevník Veľký Horeš - MFK Sobance (14.30 hod.)
V. liga Zemplín
Nedeľa 4. október
ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Cejkov (14.30 hod.)
OŠK Vinné - OFK Lastomír (14.30 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - ŠK Naciná Ves (14.30 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Čičarovce (14.30 hod.)
TJ Tisa Trakany - TJ Sokol Močarany (14.30 hod.)
TJ Družstevník Parchovany - FK Tatran Úpor (14.30 hod.)
TJ Družsteník Petrovce nad Laborcom - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (14.30 hod.)
VI. liga
Nedeľa 4. október
Topoľany - Pavlovce nad Úhom (11.30 hod.)
Tušice TNV - Zemplinská Široká (11.30 hod.)
Vyšné Remety - Hatalov (14.30 hod.)
Krásnovce - Žbince (14.30 hod.)
Budkovce - Moravany (14.30 hod.)
Tibava - Malčice (14.30 hod.)
Zalužice - Dúbravka (14.30 hod.)
VII. liga skupina Východ
Sobota 3. október
Zalužice B - Porostov (14.30 hod. hrá sa v Hažíne)
Nedeľa 4. október
Kusín - Senné (11.30 hod.)
Podhoroď - Remeck Hámre (11.30 hod.)
Ruský Hrabovec - Poruba p/V (14.30 hod.)
Koromľa - Záhor (14.30 hod.)
Sejkov - Jovsa (14.30 hod.)
Nižná Rybnica - Veľké Revištia B (14.30 hod.)
VII. liga skupina Západ
Nedeľa 4. október
Lesné - Veľké Slemence (11.30 hod.)
Pusté Čemerné - Horovce (11.30 hod.)
Ptrukša - Pozdišovce (11.30 hod.)
Bracovce - Družstevník Trhovište (14.30 hod.)
Bánovce n/O - Beša (14.30 hod.)
Vojany - Veľké Kapušany B (14.30 hod.)
Rakovec n/O - Iňačovce (14.30 hod.)
VIII. liga
Nedeľa 4. október
Oborín - Sobrance B (11.30 hod.)
Úbrež - Lekárovce (11.30 hod.)
Choňkovce - Horňa (14.30 hod.)
Jastrabie pri MI - Ložín (14.30 hod.)
Stretava - Strážske B (14.30 hod.)