Starší dorastenci MFK Zemplín prehrali v šlágri s Nitrou

V šlágri piateho kola Dôvera I. ligy staršieho dorastu sa stretli tímy, ktoré v predchádzajúcich kolách ani raz nestratili body. Michalovský MFK Zemplín v ňom hostil FC Nitra. Ten dokonca v predchádzajúcich zápasoch ani raz neinkasoval. To sa na Zemplíne síce zmenilo, no po víťazstve 5:2 (1:1) odchádzali spokojnejší hostia, ktorí sú tak naďalej stopercentní. Michalovčania sa ešte ako tak držali do hodiny hry. V prvom polčase otvoril skóre z pokutového kopu Pavol Bellás, na jeho presný zásah odpovedal po polhodine hry Patrik Šurnovský. V druhom polčase v 54. minúte poslal celok spod Zpbora do vedenia Andrej Fábry, po hodine hry na jeho presný zásah odpovedal Jakub Straka. Na koni však boli aj naďalej hostia, ktorí dvoma gólmi Filipa Balaja a jedným Mareka Fábryho v záverečnej pätnásť minútovke prebrali opraty zápasu na svoju stranu a zvíťazili rozdielom triedy - 5:2.

MFK Zemplín Michalovce U19 - FC Nitra U19 2:5 (1:1)

Góly: 17. Bellás (pok. kop), 60. Straka - 30. Šurnovský, 54. Fábry, 75. Balaj, 80. Balaj, 90. Fábry.

Žlté karty: 71. Vajs - 17. Debnár, 42. Gužík

Rozhodovali: Kmec - Capík, Vass.

Uverejnené: 05.09.2015 13:42:45