Starší dorastenci MFK Zemplín vyprášili Bardejov

Výborným výkonom a vysokým víťazstvom odštartovali súťažný ročník 2015/2016 starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Zverenci trénera Alberta Rusnáka totiž zvíťazili v prvom kole Dôvera I. ligy staršieho dorastu nad tímom Partizán Bardejov hladko 5:0 (3:0). Dva presné zásahy do siete Partizána zaznamenal Adam Halagan, po jednom pridali Pavol Bellas, Martin Bednár a René Lukáč. Michalovskí starší dorastenci sa najbližšie predstavia v Trnave proti Spartaku, doma ich uvidíme opäť v utorok 25. augusta, kedy o 17.00 privítajú celok AS Trenčín.

Zápas prvého kola sa niesol v jasnej réžii domácich Michalovčanov. Tí o svojom víťazstve rozhodli už v prvom polčase, keď najskôr v deviatej minúte skóroval Pavol Bellas a po ňom dvakrát gólovo udrel Adam Halagan. Neuplynulo teda ani tridsať minút zápasu a bolo rozhodnuté. V druhom dejstve sa ešte utešenou strelou presadil Martin Bednár a desať minút pred koncom uzavrel skóre zápasu René Lukáč.

MFK Zemplín Michalovce - Partizán Bardejov 5:0 (3:0)

Góly: 9. Bellás, 13. a 28. Halagan, 77. M. Bednár, 80. R. Lukáč

MFK ZEMPLÍN: Prysiazhniuk - M. Kolesár, M. Janočko, Kimák, J. Straka - Fedyna, Halagan (46. R. Lukáč), M. Bednár - Vajs, Bellás (71. M. Zlacký), P. Kolesár (79. T. Lukáč)

Uverejnené: 06.08.2015 20:58:51