files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Zemplín fest otvorí svoje brány už tento piatok!

Záver tohto týždňa od piatka 12. do nedele 14. júna bude patriť hudbe, folklóru, spevu a tancu. V areáli pred Zlatým Býkom sa totiž uskutoční tretí ročník Zemplín festu, ktorý láka nielen bohatým hudobným programom, ale aj programom pre deti a na svoje si prídu aj dospelí, keďže sú pripravené stánky s 50 druhmi piva a rôznymi zemplínskymi špecialitami. 

 

Zemplín fest sa po druhýkrát uskutoční pred areálom Zlatého Býka. Pôjde o denný festival, takže hudobné, či tanečné skupiny budú vystupovať v denných a podvečerných hodinách.

Programová časť sa ukončí vždy pred 22. hodinou. Diváci si určite prídu na svoje. V priebehu troch dní môžu viac viacero folklórnych vystúpení kapiel a tanečných zoskúpení zo Zemplína a z okolia. Práve na týchto vsadili organizátori Zemplín festu aj tentoraz. 

Aj tentoraz sa môžete tešiť na 50 druhov piva

Tešiť sa môžete sa vystúpenie FS Svojina, ľudovú hudbu od Balážovcov, ale aj hudobné vystúpenia skupiny Basarab, Tublatanka revival a ďalších. Chýbať samozrejme nemôže ani folklórny súbor Zemplín a rôzne atrakcie pre tých najmenších, ako sú napríklad skákacie hrady či maľovanie na tvár. Pripravená je jazda na koňoch, ukážka psovodov, hasičské autá, mini náučný maratón a vystúpi aj Ujo Ľubo.

Minulý rok vystúpili na Zemplín feste Kollárovci a Cigánski Diabli. teraz sa môžete tešiť napríklad na Balážovcov

Chýbať samozrejme nemôže ani folklórny súbor Zemplín

Novinkou oproti minulému roku sobotňajší minimaratón, ktorého trať pôjde centrom mesta, ako aj nedeľňajší náučný beh deti v mestskom parku. Tam na malé ratolesti bude čakať až sedem stanovíšť. 


Organizátori majú pripravené súťaže pre deti...

... a takisto aj pre dospelých

 

Pre tých najmenších sú pripravené skákajúce hrady...

... a maľovanie na tvárUverejnené: 08.06.2015 18:01:05 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.