files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Primátor ocenil najlepších žiakov

V slávnostnej sále Zlatého Býka sa v stredu predpoludním odohral zaujímavý akt. Primátor mesta Viliam Zahorčák na ňom ocenil a odmenil najlepších žiakov základných škôl za školský rok 2013/2014. Tých úspechov bolo naozaj neúrekom. Primátor mesta teda oceňoval od mladých matematikov, recitátorov, tanečníkov, či sportovcov, ale aj mnoho ďalších talentovaných detí. Prinášame vám zoznam všetkých ocenených, ako aj fotogalériu zo slávnostného aktu.

Základná škola T.J. Moussona

Sofia Fedorišinová
Hronského Jasov - prednes pôvodnej slovenskej ľudovej rozprávky – 1.miesto v krajskom kole

Matej Pakán
Technická olympiáda kat.B – 1.miesto v krajskom kole

Katarína Hlavatá
Ruské slovo – próza –  1.miesto v krajskom kole

Kristína Schumerová

Ruské slovo I.kategória – poézia – 1.m v krajskom kole  a 1.miesto aj v celoštátnom kole a súťaž Metamorfózy slova – 1.miesto v krajskom kole
 

Timea Sotáková
Ruské slovo – kategória spev – 1.miesto v krajskom kole a 1.miesto aj v celoslovenskom kole

Ema Huňadyová
Olympiáda v ruskom jazyku – kat.A1- 1.miesto v krajskom kole a 3.miesto v celoslovenskom kole a  v celoštátnej súťaži Ruský film – výtvarné práce – 3.miesto

Peter Pempek
Slovenský pohár vo florbale - celoslovenské kolo – starší žiaci- najlepší brankár turnaja

Branislav Sokirka
Slovenský pohár vo florbale – celoslovenské kolo– starší žiaci- najlepší hráč turnaja

Adriana Chromá
Ľudské práva očami detí – vlastná tvorba – 1.miesto – cena ministra zahraničných vecí a súťaž v informatike I-BOBOR-Kadet – 1.miesto v celoslovenskom kole

Samuel Brnčal
I-BOBOR-Benjamín – 1.miesto v celoslovenskom kole

Monika Mudráková
Ruský film – výtvarné práce – celoslovenské kolo – 3.miesto

Katarína Rutkayová
Schola ludus – vedecký obrázkový vtip – celoštátna úroveň – 3.miesto a v celoštátnej súťaži Škola mojej profesie – výroba cukrárenských ozdôb – 3.m

Martin Rafáč
Schola ludus – vedecký obrázkový vtip – celoštátna úroveň – 3.miesto

Michael Šubák
Škola mojej profesie – tvorba vizitky – celoštátna súťaž – 1.m a v tej istej súťaži – kategória spracovanie fotografií – 2.m

Peter Pavlo
Škola mojej profesie – tvorba vizitky – celoštátna súťaž – 2.m a v tej istej sútaži v kategórii spracovanie fotografií – 2.m

Anna Valkovičová
Škola mojej profesie – chov koní – celoštátna súťaž – 1.m

Peter Ondrík
Ruské slovo – poézia – I.kategória – 2.miesto v celoslovenskom kole

Saskia Kolesárová
Ruské slovo – poézia – 2.miesto v celoslovenskom kole

Daniela Janošová
Ruské slovo – poézia – II.kategória – 3.miesto v celoslovenskom kole

Žofia Hlavatá
Ruské slovo – I.kategória – spev – 2.miesto v celoslovenskom kole

Kristína Klepancová
Škola mojej profesie – Základoškolská odborná činnosť – 1.miesto v Slovenskej republike

Samuel Perunko
1.miesto v kategórii jednotlivcov na medzinárodnej súťaži v country tancoch v ČR – mesto Tábor:

Terézia Hlavatá
1.miesto v kategórii jednotlivcov na medzinárodnej súťaži v country tancoch v ČR – mesto Tábor

 

Základná škola, Ul. J.Švermu 6:
Matej Berešík        
Lukostreľba – celoštátna súťaž 3. miesto

Monika Šinkárová
Ruské slovo – krajské kolo (prednes poézie) 1. miesto, Ruské slovo – celoštátne kolo (prednes poézie) 1. miesto

Anna Šešvak
Ruské slovo – celoštátne kolo (prednes poézie) 1. miesto

Lucia Šestáková    
Ruská pieseň – celoštátne kolo (prednes poézie) 2. miesto

Adam Kostovčík    
MO Pangea – celoštátne kolo (matematická olympiáda) 2. miesto

Jarmila Kráľová    
Budimírske studničky – celoštátna súťaž (výtvarná súťaž) 3. miesto

Karin Petruňová    
Svätoplukovo kráľovstvo ožíva – celoštátna súťaž (výtvarná súťaž) 1. miesto
Ľudské práva očami detí – celoštátna súťaž (výtvarná súťaž)         

Mária Maxová    
Svätoplukovo kráľovstvo ožíva – celoštátna súťaž (výtvarná súťaž) 2. miesto

Nikola Demková    
Moje najmilšie Vianoce – celoštátna súťaž (výtvarná súťaž) 3. miesto

Gabriel Kuriľák    
Ľudské práva očami detí – celoštátna súťaž (výtvarná súťaž)  

 

Základná škola, Ul.moskovská 1:
Sára Valisková
1. miesto - celoslovenská súťaž "Štúrov Zvolen ", 3. miesto - Pytagoriáda P6

Jakub Jožio
2. miesto – V. kategória hudobnej oblasti v celoslovenskej literárno-hudobno-výtvarnej súťaže Budimírske studničky

Adam Cicák
2. miesto – V. kategória hudobnej oblasti v celoslovenskej literárno-hudobno- výtvarnej súťaže Budimírske studničky

Nikoleta Babejová
3. miesto – V. kategória hudobnej oblasti v celoslovenskej literárno-hudobno- výtvarnej súťaže Budimírske studničky

 

Základná škola, Ul.Komenského 1:
Alexandra  Melnyčuková  
I. miesto na Majstrovstvách kraja v atletike v skoku do diaľky

Samuel  Lukáč  
I. miesto na Majstrovstvách kraja v atletike v behu na 1000 metrov

Peter Paľo
I. miesto na Majstrovstvách kraja v atletike  v behu na 300m a 3. miesto na  Majstrovstvách  SR Základných škôl v behu na 300m    

Eva Nemcová
1. miesto v krajskej jazykovej súťaži “Ruské slovo”, 1. miesto v krajskej jazykovej súťaži Jazykový kvet, 1. miesto v celoslovenskej súťaží “ Jazykový kvet”

Simon Rigazs
1. miesto na Majstrovstvách SR Základných škôl v atletike v behu na 300 metrov

Ivana Šaffová  
1. miesto na celoslovenskej literárnej súťaží vyhlásená Zväzom protifašistických bojovníkov “Cesta za poznaním minulosti”

 

Základná škola, Ul. školská 5:
Mário Dovičák
člen víťazného družstva ZŠ Školská 2 v Gymnastickom štvorboji v Banskej Bystrici na M-SR - kategória C - chlapci ako jednotlivec 3.miesto na M-SR v Banskej Bystrici

Ivan Gomba
člen víťazného družstva ZŠ Školská 2 v Gymnastickom štvorboji v Banskej Bystrici na M-SR - kategória C - chlapci a ako jednotlivec 1.miesto na MK v Košiciach

Viviana Pivarníková
1. miesto na majstrovstvách Východoslovenskej oblasti v Olympijskom odznaku športovej všestrannosti v Michalovciach

Kristián Tóth
1. miesto na majstrovstvách Východoslovenskej oblasti v Olympijskom odznaku športovej všestrannosti v Michalovciach

Alexandra Giraltošová
1. miesto na MK vo vrhu guľou v Košiciach

 

Základná škola, Ul.okružná 17:
Soňa Pasuľková
Ruské slovo - poézia – 1. miesto celoslovenské kolo, 1. miesto – krajské kolo, Šalianský Maťko –  1. miesto krajské  kolo

Alex Kováč
geografická olympiáda – 1. miesto krajské kolo

Ján Samuel Peťura
geografická olympiáda - 1. miesto krajské kolo, 5. Miesto celoslovenské kolo
Pytagoriáda  4. miesto celoslovenské kolo
v medzinárodnom hodnotení FIDE – v šachu – TOP 20

Peter Ďurkovič
olympiáda ruského jazyka – 1. miesto krajské kolo, 3. miesto celoslovenské kolo - Pangea – celoeurópska matematická olymiáda – 4. miesto

Ema Veľasová
Literárna Revúca – 2. miesto celoslovenské kolo
Pangea – celoeurópska matematická olymiáda – 5. miesto

Šimon Čižmár
Literárna Revúca – 3. miesto celoslovenské kolo

Marián Kravec
Pangea – celoeurópska matematická olymiáda – 2. miesto

Dávid Vinc
Pangea – celoeurópska matematická olymiáda – 3. miesto

Nikola Kalinová
3. miesto  - Maks - celoslovenská korešpondenčná súťaž v matematike

Tatiana Mikulová
3. miesto – Klokan -  medzinárodná súťaž matematiky

Sofia Štundová
Európa v škole - mimoriadna cene poroty v celoslovenskom kole  

Nikola Rovňaková
Ruské slovo – spev - 1. miesto v celoslovenskom kole1. miesto krajské kolo,

Antoni Grifo
Ruské slovo – spev - 1. miesto v celoslovenskom kole, 1. miesto krajské kolo,

Samuel Pavol Naď
Ruské slovo – spev 1. miesto v celoslovenskom kole, 1. miesto krajské kolo,

Alexandra Pillárová
- halové majstrovstvá SR -2. miesto
- majstrovstvá SR – 1. A  - 3. miesto
- medzinárodná súťaž  ETA 1 – 3. miesto
- medzinárodná súťaž ETA 2 -  1. miesto

Jakub Kračunik
olympijská všestrannosť beh na 50m – 1. miesto – krajské kolo

Martin Bednár
najlepší hráč Majstrovstiev Slovenska v Malom futbale starších žiakov

Matúš Begala
najlepší hráč Majstrovstviev Slovenska v malom futbale mladších žiakov

Ján Uchaľ
Kalokagatia literárna časť - 2. miesto celoslovenské  kolo

Barbora Mihalyiová
literárna súťaž Pozdrav olympionikom – 3. miesto celoslovenské kolo

Tomáš Ondo
v medzinárodnom hodnotení FIDE – v šachu – TOP 20

 

Základná škola, Ul. krymská 5:
Martina Pustá
1. miesto - Krajské kolo v atletike (hod kriketovou loptičkou)

Barbora Bobošová
1. miesto Krajské kolo v atletike (skok do výšky)

Laura Mačeková
1. miesto - Krajské kolo Olympiáda v nemeckom jazyku
1. miesto - Celoslovenské kolo Olympiáda v nemeckom jazyku

Martina Čižmariková
1. miesto - Medzinárodná výtvarná tvorba detí v Macedónsku
2. miesto - Detská svetová výtvarná tvorba Japonsko

Anna Benčová
1. miesto - Medzinárodná výtvarná tvorba detí v Macedónsku

 

Základná škola P.Horova, Ul. kpt. Nálepku 16:
Radovan Pado
1. miesto Krajské finále - streľba zo vzduchovej zbrane
1. miesto - Majstrovstvá Slovenska - streľba zo vzduchovej zbrane

Alexandra Čižmárová
2. miesto - Majstrovstvá Slovenska - Judo,
3. miesto - Medzinárodná veľká cena mesta Michalovce - Judo

Viktória Virčíková
3. miesto - Medzinárodná veľká cena mesta Bardejov - Judo

Diana Kanóczová
3. miesto - Medzinárodná veľká cena mesta Michalovce - Judo

Tomáš Popiak
2. miesto - Medzinárodná veľká cena mesta Michalovce - Judo

Alexandra Behunčíková
1. miesto - Krajské kolo - Dejepisná olympiáda, 1. miesto - celoštátne kolo  - Dejepisná olympiáda

Katarína Mikulová
1. miesto - Krajské kolo - Ruské slovo, 1. miesto - celoštátne kolo  - Ruské slovo

Stela Kerpčárová
2. miesto - celoštátne kolo - Poetický Púchov,
3. miesto - celoštátne kolo - Pro Slavis


Základná umelecká škola, Ul. Štefánikova 20:
Klaudia Hossu
2. miesto - kategória sólový spev do 20 rokov
Cena za najlepší autorský počin
pieseň Hero na 10. ročníku Celoslovenskej súťaže detských a mládežníckych hudobných skupín a spevákov sólistov Kremnické laso v Kremnici
3. miesto na Celoslovenskej  súťaži vo vlastnej tvorbe v Revúcej

Daniela Hudiková
2. miesto na Celoslovenskej súťaži vo vlastnej tvorbe v Revúcej

 

Kolektívy:
Základná škola T.J. Moussona, Ul. Moussona 4:
Družstvo mladších žiakov
krajské kolo vo florbale – 1.miesto – Adam Stripai

Družstvo starších žiakov
Slovenský pohár vo florbale – 1.miesto v celoslovenskom kole –
cenu prebral Peter Rauch

Družstvo starších žiakov
Majstrovstvá Slovenska vo florbale – 2.miesto – Jakub Guľvaš

Družstvá mladších žiakov
Pardubická ryengle – medzinárodná súťaž v country tancoch – 1.miesto za choreografiu Slniečkári a 2.miesto za choreografiu Námorníci 
- cenu prebral Sofia Rauchová

Družstvá mladších a starších detí
Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky v country tancoch – mesto Tábor – 5 krát prvé miesto za choreografie – Prvý krát, Ty a ja, Smraďoši, Žabky, Sochy –
cenu prebral Bibiana Záhorčáková

Družstvo žiačok
súťaž Envirománia – 1.miesto v krajskom kole –
cenu prebral Kristína Klepancová

Patrik Andrišov, Ľudovít Chocholáček
Technická olympiáda kat.A – 1.miesto v krajskom kole

Skupina dievčat
Ruské slovo I.kat.– spev – 1.miesto v krajskom kole a 1.miesto aj v celoslovenskom kole
cenu prebrala Emma Timočková

Skupina žiakov
Ruské slovo II.kat – spev – 2.miesto v celoslovenskom kole –
cenu prebrala Žofia Hlavatá

Trieda V.B
Ruské slovo – divadlo – 1.miesto v krajskom kole –
cenu prebrala Tamara Timočková

Biblická olympiáda skupina žiakov
1.miesto v krajskom kole a 1.miesto v celoslovenskom kole –
cenu prebrala Ivana Mihalčová

III.B  - súťaž SUPERTRIEDA
1.miesto v krajskom kole a 2.miesto v celoslovenskom kole –
cenu prebrala Lara Puzderová

VIII.A – súťaž SUPERTRIEDA
1.miesto v krajskom kole a 2.miesto v celoslovenskom kole –
cenu prebrala Petra Karamanová

Dvojica dievčat
Škola mojej profesie – vedomostná súťaž z chémie – 1.miesto v celoslovenskej súťaži –
cenu prebrala Eva Hamašová

Dvojica chlapcov
súťaž ZENIT – tvorba web stránok – 3.miesto v celoslovenskej súťaži –
cenu prebral Michael Šubák

Skupina žiakov
Náboj junior 2013 – 1.miesto na krajskej úrovni –
cenu prebral Peter Pempek


Základná škola, Ul. J.Švermu 6:
Stolný tenis dievčatá
krajské kolo - 1.miesto– celoštátne kolo - 2. miesto. Ocenenie preberie kapitánka družstva -
cenu prebrala Dáša Šinkárová

 

Základná škola, Ul .okružná 17:
Malý futbal mladší žiaci
1.miesto Majstrovstvá Slovenska – cenu prebral Matej Trusa

Malý futbal starší žiaci
1. miesto  Majstrovstvá Slovenska – cenu prebral Dávid Slávik

Veľký futbal – žiaci
3. miesto –  Majstrovstvá Slovenska – cenu prebral Peter Vojtovič

Hádzaná žiačky

1. miesto - Majstrovstvá Slovenska, 1. miesto krajské kolo – cenu prebrala Renáta Tokárová,

Základná škola P. Horova, Ul. kpt. Nálepku 16:
Družstvo - mix -
1. miesto - Krajské finále - streľba zo vzduchovej zbrane
3. miesto - celoštátne kolo - streľba zo vzduchovej zbrane (cenu prebrala Natália Padová)

Družstvo - st. žiačky florbal
1. miesto - Krajské finále
2. miesto - celoštátne kolo (cenu prebrala Sylvia Maťašová)

Základná umelecká škola, Ul. Štefánikova 20:
Detský spevácky zbor Pro Musica
Získal popredné umiestnenia na svetových súťažiach v zborovom speve v Holandsku, Španielsku, Česku, Maďarsku, Švajčiarsku, Anglicku, Belgicku , Turecku  absolvoval 2 krát  koncertné turné v Mexiku a zaujímavé živé vysielania v slovenskom rozhlase -  stanica Devín a s Košickou filharmóniou. Dôležité je jeho miesto  v  premierovaní diel slovenských autorov v zahraničí.   
V minulom roku získal na Svetovej súťaži v zborovom speve v Tours vo Francúzsku 3. miesto
Umeleckou vedúcou je Mgr. Viera Džoganová.
Ocenenie prebrala Bianka Bumberová

Tanečná skupina Estrella  
1. miesto – scénicé choreografie
2. miesto - Show dance
2. miesto – Malé choreografie
3. miesto  - Open dance
V  celoslovenskom kole tanečnej súťaže Festival moderného tanca v Bojniciach  
Ocenenie prebrala Jana Kyselová
pedagóg M. Jakubecová

Hudobná skupina Ready
2. miesto  v  kategórii hudobné skupiny do 20 rokov
Cena za najlepší inštrumentálny výkon
na 10. ročníku Celoslovenskej  súťaže detských a mládežníckych  hudobných skupín a spevákov sólistov Kremnické laso v Kremnici
2. miesto na Celoslovenskej súťaži  pop rockových skupín v Novákoch
Ocenenie prebrala Maroš Tirpák
pedagóg – A. Balogh

Hudobná skupina The Fusion
2. miesto na celoslovenskej súťaži pop rockových skupín v Novákoch
pedagóg E. Kolesár
Ocenenie prebrala Klaudia Hossu

Nielen jednotlivci a školské kolektívy dosahujú vynikajúce výsledky vo svojej činnosti, ale v uplynulom školskom roku boli ocenené ministrami školstva aj dve michalovské základné školy:

Základná škola  Teodora Jozefa  Moussona, Ul. T.J. Moussona, Michalovce
Škola bola ocenená ako Najškola za vynikajúce výsledky v Monitore 9 v šk. roku 2013/2014. Nálepku NAJŠKOLA odovzdal osobne exminister školstva p.D.Čaplovič.

Základná škola, Ul. okružná , Michalovce
sa stala Školou roka –obsadila 1. miesto  v celoštátnej súťaži aktivity škôl Slovenskej republiky  v školskom roku    2013/2014  v kategórii škôl nad 300 žiakov

Kolektívy:
Základná škola T.J. Moussona, Ul. Moussona 4:
Družstvo mladších žiakov
krajské kolo vo florbale – 1.miesto – Adam Stripai

Družstvo starších žiakov
Slovenský pohár vo florbale – 1.miesto v celoslovenskom kole – Peter Rauch

Družstvo starších žiakov
Majstrovstvá Slovenska vo florbale – 2.miesto – Jakub Guľvaš

Družstvá mladších žiakov
Pardubická ryengle – medzinárodná súťaž v country tancoch – 1.miesto za choreografiu Slniečkári a 2.miesto za choreografiu Námorníci – Sofia Rauchová

Družstvá mladších a starších detí
Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky v country tancoch – mesto Tábor – 5 krát prvé miesto za choreografie – Prvý krát, Ty a ja, Smraďoši, Žabky, Sochy – Bibiana Záhorčáková

Družstvo žiačok
súťaž Envirománia – 1.miesto v krajskom kole – Kristína Klepancová

Patrik Andrišov, Ľudovít Chocholáček
Technická olympiáda kat.A – 1.miesto v krajskom kole

Skupina dievčat
Ruské slovo I.kat.– spev – 1.miesto v krajskom kole a 1.miesto aj v celoslovenskom kole – Emma Timočková

Skupina žiakov
Ruské slovo II.kat – spev – 2.miesto v celoslovenskom kole – Žofia Hlavatá

Trieda V.B
Ruské slovo – divadlo – 1.miesto v krajskom kole – Tamara Timočková

Biblická olympiáda skupina žiakov
1.miesto v krajskom kole a 1.miesto v celoslovenskom kole – Ivana Mihalčová

III.B  - súťaž SUPERTRIEDA
1.miesto v krajskom kole a 2.miesto v celoslovenskom kole – Lara Puzderová

VIII.A – súťaž SUPERTRIEDA
1.miesto v krajskom kole a 2.miesto v celoslovenskom kole – Petra Karamanová

Dvojica dievčat
Škola mojej profesie – vedomostná súťaž z chémie – 1.miesto v celoslovenskej súťaži – Eva Hamašová

Dvojica chlapcov
súťaž ZENIT – tvorba web stránok – 3.miesto v celoslovenskej súťaži – Michael Šubák

Skupina žiakov
Náboj junior 2013 – 1.miesto na krajskej úrovni – Peter Pempek


Základná škola, Ul. J.Švermu 6:
Stolný tenis dievčatá
krajské kolo - 1.miesto– celoštátne kolo - 2. miesto. Ocenenie preberie kapitánka družstva Dáša Šinkárová

Základná škola, Ul .okružná 17:
Malý futbal mladší žiaci
1.miesto Majstrovstvá Slovenska – cenu prebral Matej Trusa

Malý futbal starší žiaci
1. miesto  Majstrovstvá Slovenska – cenu prebral Dávid Slávik
Veľký futbal – žiaci
3. miesto –  Majstrovstvá Slovenska – cenu prebral Peter Vojtovič
Hádzaná žiačky -  1. miesto - Majstrovstvá Slovenska – - 1. miesto krajské kolo – cenu preberie Renáta Tokárová,

Základná škola P. Horova, Ul. kpt. Nálepku 16:
Družstvo - mix -
1. miesto - Krajské finále - streľba zo vzduchovej zbrane
3. miesto - celoštátne kolo - streľba zo vzduchovej zbrane (cenu prebrala Natália Padová)

Družstvo - st. žiačky florbal
1. miesto - Krajské finále
2. miesto - celoštátne kolo (cenu prebrala Sylvia Maťašová)

Základná umelecká škola, Ul. Štefánikova 20:
Detský spevácky zbor Pro Musica
Získal popredné umiestnenia na svetových súťažiach v zborovom speve v Holandsku, Španielsku, Česku, Maďarsku, Švajčiarsku, Anglicku, Belgicku , Turecku  absolvoval 2 krát  koncertné turné v Mexiku a zaujímavé živé vysielania v slovenskom rozhlase -  stanica Devín a s Košickou filharmóniou. Dôležité je jeho miesto  v  premierovaní diel slovenských autorov v zahraničí.   
V minulom roku získal na Svetovej súťaži v zborovom speve v Tours vo Francúzsku 3. miesto
Umeleckou vedúcou je Mgr. Viera Džoganová.
Ocenenie prebrala Bianka Bumberová

Tanečná skupina Estrella  
1. miesto – scénicé choreografie
2. miesto - Show dance
2. miesto – Malé choreografie
3. miesto  - Open dance
V  celoslovenskom kole tanečnej súťaže Festival moderného tanca v Bojniciach  
Ocenenie prebrala Jana Kyselová
pedagóg M. Jakubecová

Hudobná skupina Ready
2. miesto  v  kategórii hudobné skupiny do 20 rokov
Cena za najlepší inštrumentálny výkon
na 10. ročníku Celoslovenskej  súťaže detských a mládežníckych  hudobných skupín a spevákov sólistov Kremnické laso v Kremnici
2. miesto na Celoslovenskej súťaži  pop rockových skupín v Novákoch
Ocenenie prebrala Maroš Tirpák
pedagóg – A. Balogh

Hudobná skupina The Fusion
2. miesto na celoslovenskej súťaži pop rockových skupín v Novákoch
pedagóg E. Kolesár
Ocenenie prebrala Klaudia Hossu

Nielen jednotlivci a školské kolektívy dosahujú vynikajúce výsledky vo svojej činnosti, ale v uplynulom školskom roku boli ocenené ministrami školstva aj dve michalovské základné školy:

Základná škola  Teodora Jozefa  Moussona, Ul. T.J. Moussona, Michalovce
Škola bola ocenená ako Najškola za vynikajúce výsledky v Monitore 9 v šk. roku 2013/2014. Nálepku NAJŠKOLA odovzdal osobne exminister školstva p.D.Čaplovič.


Základná škola, Ul. okružná , Michalovce
sa stala Školou roka –obsadila 1. miesto  v celoštátnej súťaži aktivity škôl Slovenskej republiky  v školskom roku    2013/2014  v kategórii škôl nad 300 žiakov


Uverejnené: 20.11.2014 15:08:04
files/pb7nomk7h6nezsky.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/to6v4ahukd8jatik.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.