files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Dukla v pondelok konečne doma!

Viac ako päť mesiacov museli fanúšikovia čakať na ďalší domáci zápas michalovskej Dukly. Tá sa naposledy doma predstavila vo štvrtom finálom súboji proti Bardejovu (3:4 po sam. nájazdoch) ešte 11. marca. V novej sezóne sa ešte jej hráči doma nepredstavili, stane sa tak až v pondelok 25. augusta, kedy ich miláčikovia privítajú maďarský Miškolc.

Mohol za to problém na chladiarenskom zariadení, kde pokazená hlavica v kompresore neumožňovala chladenie ľadu. Porucha je už odstránená a pondelkový zápas proti Miškolcu ohrozený nie je. Dukla sa teda v pondelok o 17.00 po prvýkrát predstaví aj vlastným fanúšikom."Sme veľmi radi, že porucha na štadióne je už odstránená. Pondelkový zápas určite budeme hrať doma a týmto chcem pozvať na náš prípravný duel aj fanúšikov, ktorým sa chceme za vzniknuté problémy touto cestou ospravedlniť. Už dnes na ľade trénovali mládežnícke tímy HK Mládež, ľad je teda v poriadku a pripravený na zápasy," uviedol pre náš portál manažér HK Dukla Peter Tirpák.

Igor Halás proti Bardejovu zaznamenal dve asistencie (foto hokej.sk)

Vzhľadom na problémy s ľadom, doterajšie prípravné zápasy Michalovčania odohrali u súperov. Napodiv sa im v nich darilo, keďže z piatich vyhrali až trikrát a naposledy získali skalp aj víťaza posledných troch ročníkov prvej ligy Bardejova. V piatok totiž zverenci trénera Milana Staša zvíťazili v Bardejove 3:2, hoci po prvej tretine prehrávali 0:2. Tréner v tomto zápase skúšal aj Igora Halása, ktorý sa v minulej sezóne v drese Prešova s 27 gólmi stal najlepším strelcom prvej ligy. K jeho pôsobeniu v Michalovciach, ako aj k príchodom starých známych Jána Šeligu s Ľubošom Fajčákom sa manažér HK Dukla zatiaľ vyjadrovať nechcel. "Obzeráme sa po posilách, ktoré by mohli v našom kádri zvýšiť konkurenciu. Menovať teraz nechcem nikoho, keď dôjde k dohode, tak to zverejníme."  

Peter BrendzaUverejnené: 24.08.2014 15:12:23 files/kxo2tz66fn58x60q.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.