files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Výsledky 3. kola ObFZ Michalovce

VI. liga: 3. kolo

 

Žbince - Tibava                       8:0

Malčice - Močarany                   2:1

Pavlovce n/U - Moravany          8:1

Tušice TNV - Horovce               4:1

Koromľa - Zemplínska Široká    5:1

Dúbravka - Pusté Čemerné       0:1

Krásnovce - Hatalov                 1:2

 

1. OŠK Pavlovce nad Uhom                        3 3 0 0 17 : 2     9

2.  FK Žbince                                            3 2 1 0 15 : 2     7

3.  TJ Pokrok Krásnovce                            3 2 0 1 13 : 5     6

4.  ŠK Slovakia – trend                              3 2 0 1   9 : 3    6

5.  OŠK Tušice – TNV                                 3 2 0 1   7 : 3     6

6.  OFK Hatalov                                        3 2 0 1   6 : 5     6

7.  TJ Pusté Čemerné                                 3 2 0 1   3 : 3     6

8.  TJ Sokol Močarany                                3 1 1 1   9 : 4     4

9.  TJ Družstevník Malčice                           3 1 1 1   4 : 7     4

10. TJ Družstevník Moravany                       3 1 0 2  6 : 14    3

11. OŠK Družstevník Zemplínska Široká       3 1 0 2  4 : 12    3

12. OŠK Horovce                                       3 0 1 2   2 : 8     1

13. OFK Dúbravka                                     3 0 0 3   2 : 14   0

14. FK Tibava Sobrance                              3 0 0 3   2 : 17   0

 

 

VII. liga – východ: 3. kolo

 

Vyšné Remety - Remetské Hámre     9:0

Porostov - Podhoroď                         3:1

Záhor - Senné                                  7:2

Ruský Hrabovec - voľno                      -

Poruba p/V - Jovsa                           6:2         

Zalužice B - Kusín                             4:3

Lekárovce - Sejkov                           2:2

 

1. ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom                3 3 0 0  18 : 4   9

2. TJ Vyšné Remety                                     3 2 0 1  16 : 5   6

3. TJ Družstevník Záhor                                2 2 0 0  12 : 4   6

4. OŠK Podhoroď                                         3 2 0 1    9 : 5   6

5. OŠK Zalužice B                                        3 2 0 1    7 : 6   6

6. TJ AGRO Sejkov                                       3 1 1 1    6 : 9   4

7. TJ Družstevník Ruský Hrabovec                  2 1 0 1    6 : 7   3

8. OŠK Porostov                                           2 1 0 1    3 : 4   3

9. TJ Kusín                                                  3 1 0 2    8 : 11 3

10. OFK Senné                                             3 1 0 2    6 : 13 3

11. TJ Tatran Remetské Hámre                      3 1 0 2     5 : 16 3

12. TJ Družstevník Lekárovce                         3 0 1 2     6 : 9   1

13. TJ ŠM Jovsa                                           3 0 0 3     6 : 15 0

 

VII. liga – západ: 3. kolo

 

Veľké Kapušany B - Pozdišovce           4:0

Malčice B - Vojany                             4 : 1 (po I. polčase, do II. polčasu hostia nenastúpili)

Druž. Trhovište - Lesné                      2:3

Bracovce - Topoľany                           1:0

Ruská - Roma Trhovište                     0:1

Ptrukša - Rakovec n/O                       2:0

Veľké Slemence - Bánovce n/O            6:2           

 

1.FK Veľké Slemence                            3 3 0 0 14 : 3   9

2. OŠK Lesné                                       3 2 1 0 11 : 2   7

3. AFK Topoľany                                   3 2 0 1 12 : 3   6

4. OFK Vojany                                      2 2 0 0   9 : 4   6

5. FK Roma Trhovište                            3 2 0 1   8 : 3   6

6. TJ Ptrukša                                        3 2 0 1   6 : 3   6

7. TJ Družstevník Svornosť Bracovce        3 2 0 1   4 : 7   6

8. MFK Veľké Kapušany B                       3 1 1 1   6 : 4   4

9. OFK Rakovec nad Ondavou                 3 1 0 2   6 : 6   3

10. OcŠK Pozdišovce                              3 1 0 2   4 : 9  3

11. TJ FK Družstevník Trhovište               3 1 0 2   4 : 10 3

12. TJ Bánovce nad Ondavou                  3 0 0 3    3 : 11 0

13. FC Ruská                                        3 0 0 3    2 : 12 0

14. TJ Družstevník Malčice B                   2 0 0 2    2 : 14 0

V tabuľke nie je zarátaný výsledok 3.kola Malčice B - Vojany

 

VIII. liga – východ: 1. kolo

 

Úbrež - Veľké Revištia B                     0:3

Zbudza - Horňa                                 3:4

Nižná Rybnica - Choňkovce                 3:0  ( hostia sa na stretnutie nedostavili)

 

VIII. liga – západ: 1. kolo

 

Iňačovce - Maťovské Vojkovce            7:0

Beša - Ložín                                     7:4

Stretava - Jastrabie pri MI                  2:0



Uverejnené: 23.08.2014 19:54:45 files/40di62oipgqfrb8f.JPG
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.