Veľké Revištia si nesú z Michaloviec tri body

V treťom kole III. futbalovej ligy skupina Východ na seba narazili dvaja zemplínski zástupcovia, keď rezerva MFK Zemplín Michalovce privítala na svojom trávniku Veľké Revištia. Viac sa darilo hosťom, ktorí sí po prvom polčase gólom Calva z 12. minúty prehrávali 0:1, no potom Viňanský a Šimčík v druhom polčase strhli dvoma gólmi víťazstvo na stranu hostí.

MFK Zemplín Michalovce B - TJ Veľké Revištia 1:2 (1:0)

Góly: 12. Calvo - 73. Viňanský, 84. Simčík

Rozhodoval: Greško - 650 divákov

MFK ZEMPLÍN B: Raška - M. Mindžák, D. Horňák, Gamkrelidze, Šimčák - L. Jacko, A. Leško (53. Karch), Calvo, S. Danko, Lechman - J. Kiss (79. A. Devečka)

TJ: Ónody - V. Kostovčík, Dargaj, Mir. Koscelník, M. Gomboš - Simčík, Viňanský (85. Tokár), Praščák, Paulovčák, Lukačko (89. Apiari) - Chýrik

Zvyšné výsledky 3. kola III. futbalovej ligy skupiny Východ:

Humenné - Vysoké Tatry 1:3, Vranov nad Topľou - Sabinov 0:0, Prešov B - Snina 4:0, Stropkov - Spišská Nová Ves 3:0, Haniska - Giraltovce 1:0, Bardejovská Nová Ves - Vyšné Opátske 1:3, Plavnica - Lipany 1:0.