files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Lastomír doma jasne vyhral

V jarnej premiére V. futbalovej ligy Juho-východ Lastomír z popredia tabuľky privítal Dvorianky. Toto mužstvo čaká náročný boj o záchranu.


Ako prvý pohrozil domáci Lastomír. V 7.minúte kapitán Dufinec z priameho kopu opečiatkoval brvno. Po štvrťhodine hry jeden z hosťujúcich obrancov na zlom teréne netrafil loptu. Zmocnil sa jej rýchlonohý novic Krišo. Prihral Dufincovi, ktorého strelu  zblízka brankár Michal Škrabala chytil. Po dvadsiatich minútach zemplínskeho derby hosťujúci Lendacký fauloval Jurča. Rozhodca nariadil priamy kop. Zahral ho Dufinec. Jeho strelu zachytil Jurčo, ale svätyňu Dvorianok prehlavičkoval. V 25. min. Bálint nedovolene zastavil jedného z domácich futbalistov. Z pravej strany Ketcem realizoval priamy kop. Loptu zachytil Juraško a z voleja rozvlnil sieť - 1:0.

V 62.min. Lastomírčania zvýšili vedenie. Bubenko našiel striedajúceho I.Adama. Jeho strelu rukou spred brány odvrátil Sabol. Rozhodca mu ukázal červenú kartu a nariadil pokutový kop. Ten premenil Dufinec a dal na 2:0. V posledných minútach súboja domáce mužstvo vsietilo ďalšie dva góly. V 83.min. sa Jurčo prebil stredom ihrisko a obstrelil dvorianskeho strážcu svätyne - 3:0. Päť minút pred koncom bol faulovaný striedajúci Romančák. Arbiter nariadil jedenástku. Tú s istotou premenil I.Adam. Vďaka tomu pečatil stav duelu na konečných 4:0.

Lastomír - Dvorianky 4:0 (1:0)


Zápas videlo 150 divákov. ČK: 62.Sabol (Dvorianky), ŽK: Andrašov - Kolesár,
Lastomír: I.Adam - Kačmár, Senjuž, Bubenko (85.Mucha), Andrašov, J.Porvaz (46.I.Adam), Jurčo, Ketcem, Krišo (79.Romančák), Dufinec, Juraško,

Dvorianky: Michal Škrabala - Lendacký, Brindzák, Čverčko, Bálint, Bumbera, Roško, Silaj, Sabol, Kolesár, Matej Škrabala.                           (janč) Uverejnené: 31.03.2010 10:15:11 files/nrq4o7gybdvzjfpi.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.