MFK Zemplín v generálke remizoval v Nowom Saczi

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce remizovali v generálke na prvé kole druhej najvyššej futbalovej ligy na pôde poľského druholigistu MKS Sandecja Nowy Sacz 1:1 (0:1). Zverenci trénera Františka Šturmu viedli do polčasovej prestávky gólom Erika Streňa 1:0, no domácim sa v druhom dejstve podarilo vyrovnať. Pre Michalovčanov to bol posledný prípravný duel pred novou sezónou, najbližšie budú v hre v sobotu 26. júla, kedy pod umelými svetlami o 19.30 privítajú v prvom kole II. futbalovej ligy celok Liptovského Mikuláša.

MKS Sandecja Nowy Sacz - MFK Zemplín Michalovce 1:1(0:1)

Gól MI: Streňo

MFK Zemplín: Raška - Perez, Michal Gallo, Podhorin, Rabiňák - Grič (46. S. Danko) - M. Koscelník (70. L. Jacko), Vernon, Turik (70. Calvo), M. Regáli (55. A. Leško) - Streňo (46. Bayón)