MFK Zemplín zdolal v príprave Prešov

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zaznamenali druhú výhru v príprave, keď na domácom trávniku zdolali Tatran Prešov gólom Martina Regáliho z predposlednej minúty 1:0. Zverenci trénera Františka Šturmu sa najbližšie predstavia opäť doma, keď v sobotu 5. júla o 10.00 privítajú v rámci 19. ročníka Memoriálu Štefana Nadzama Lokomotívu Košice.

Prítomní diváci videli typický prípravný duel, ktorý mal väčšiu kvalitu v prvom polčase. Počas celého zápasu si prakticky ani jeden tím nevypracoval čistú gólovú šancu, hoci brankári na oboch stranách museli viackrát riešiť rôzne situácie. Keď sa zdalo, že stretnutie skončí bezgólovou minútou vysunul Streňo dve minúty pred koncom Regáliho, ktorý strelou k žrdi rozhodol o víťazstve Zemplínčanov - 1:0.

MFK Zemplín Michalovce - 1. FC Tatran Prešov 1:0 (0:0)

Gól: 88. M. Regáli

MFK ZEMPLÍN: Kira - Perez (70. Ďurik), Michal Gallo, Pons (46. Grič), Lechman - M. Koscelník (60. L. Jacko), Micovčák (46. Calvo), Morlacchi, Turik (46. Bayón), A. Leško (46. M. Regáli) - Tubonemi (46. Streňo)

1. FC TATRAN: Talian (46. Barát) - Papaj (46. Kačala), Luberda (46. Krajník), P. Petráš (46. J. Dzurík), Micherda - Benes, P. Lipták (46. Poremba), P. Jacko, M. Poliaček (46. Pribula), Luk. Hruška (46. D. Leško) - P. Šafranko (46. Belejík)

Uverejnené: 02.07.2014 20:40:54