Mladším dorastencom MFK Zemplín sa proti Prešovu darilo

V piatok 25. októbra sa na umelej tráve michalovského futbalového štadiónu odohrali predohrávky 25. kola I. dorasteneckej Dôvera ligy mladších dorastencov. V nich tímy MFK Zemplín privítali družstvá Tatrana Prešov. Viac sa darilo družstvu U17, ktoré po dvoch góloch Pavla Bellása a jednom Jozefa Vajsa zvíťazili 3:0 (2:0). Bodoval aj tím U16. Ten síce po 60. minútach prehrával rozdielom triedy 0:3, no v poslednej dvadsaťminútovke mladí Michalovčania strelili tri góly a zápas sa tak skončil remízou 3:3 (0:1). Mladší dorastenci MFK Zemplín teraz budú mať v lige dvojtýždňovú prestávku, ktorú vyplnia zahraničným zájazdom, kde si zmerajú sily s talianským Chievom Verona, španielskými Levante i Valenciou a na záver európskeho turné ich čaká bonbónik - súboj s kráľovským Realom Madrid.

U17

MFK Zemplín Michalovce - Tatran Prešov 3:0 (2:0)

Góly: 5. Bellás, 20. Vajs, 72. Bellas.

MFK Zemplín: Janočko - J. Tkáč (64. Lipovský), Halagan, A. Kuľha, J. Vaško (62. Penzéš) - Bednár, Vajs, Sarik (64. Pavuk) - Chimaľ (53. Kaščák), Bellás, J. Straka.

U16

MFK Zemplín Michalovce - Tatran Prešov 3:3 (0:1)

Góly: 66. P. Kolesár, 72. P. Kolesár, 77. Lukáč - 12. Grešák, 45. Pavúk, 53. P. Adam.

MFK Zemplín: Kočiš - Poprik, Cap (58. Šmajda), Masnica, L. Somšák - P. Kolesár, Lehotský (50. Ciganoc), M. Somšák - R. Lukáč, A. Horváth, Ebský (61. Mackaľ).

Uverejnené: 25.10.2013 18:56:37