MFK Zemplín po výhre vo Vranove do tretieho kola Slovnaft Cupu

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce postúpili do tretieho kola Slovenského pohára, čiže po novom Slovnaft Cupu. Rozhodla o tom ich výhra 2:0 (1:0) na pôde treťoligového MFK Vranov nad Topľou. O góly Michalovčanov sa postarali v 30. minúte Martin Regáli a v poslednej minúte stretnutia definitívne rozhodol o ich víťazstve druhým gólom Róbert Kovaľ. Zverenci trénera Jozefa Bubenka sa najbližšie predstavia doma, keď v sobotu 31. augusta o 19.30 privítajú v rámci 7. kola II. futbalovej ligy družstvo ŠK SFM Senec.

MFK Vranov nad Topľou - MFK Zemplín Michalovce 0:2 (0:1)
Góly: 30. Regáli, 90. Kovaľ.
Žlté karty: 54. Berenda.
Rozhodovali: Vlčej - Ferenc, O. Brendza.
Divákov: 650.

MFK VRANOV: Makó - Paluba, Novák, Gdovin, Berenda (76. Stanislavský) - Kulich (71. Boháč), Kentoš (86. Eštok), Turcovský, Šamo - Lazúr, Streňo.
MFK ZEMPLíN: Raška (46. T. Jenčo) - Podhorín, Gallo, Sedlák, Smrek - Danko (90. Gamkrelidze), Vernon, Janič, Kovaľ - Regáli (77. Vanák), Kunca.