MFK Zemplín remizoval v Rimavskej Sobote

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce remizovali v druhom kole II. futbalovej ligy na pôde Rimavskej Soboty 1:1 (0:1). "Bubenkovci" viedli po prvom polčase gólom Michala Hamuľaka z 11. minúty, no domácim sa v 51. minúte presným zásahom Kostúrika podarilo vyrovnať. Michalovčania sa najbližšie predstavia opäť doma, keď v sobotu 3. augusta o 19.30 privítajú na svojej pôde celok MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Michal Hamuľak zaznamenal už svoj tretí tohtosezónny gól

MŠK Rimavská Sobota - MFK Zemplín Michalovce  1:1 (0:1)
Góly: 51. Kostúrik - 11. M. Hamuľak
Žlté karty: 17. Kurák, 31. M. Gálik, 33. Migaľa - 33. Kunca, 46. Božok.
Rozhodovali: Marhefka - Vorel, Bobko.
Divákov: 408.

MŠK: Kostolanský - R. Rubint, M. Sivčevič, Poliach, Migaľa - M. Kurák (87. L. Lupták), Nilaš (46. Köböl), M. Gálik, L. Jánošík (64. Hruboš) - Kostúrik, Válovčan
MFK Zemplín: T. Raška - Obert. M. Gallo, T. Sedlák, Vanák - Kovaľ, Podhorín, Janočko (82. Danko), Božok (55. L. Janič) - Kunca (70. Regáli), M. Hamuľak.

Najbližší program MFK Zemplín:
Sobota 3. august o 19.30: MFK Zemplín Michalovce - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (3. kolo)
Utorok 7. august o 17.00: Námestovo - MFK Zemplín Michalovce (1. kolo Slovnaft Cup)
Nedeľa 11. august o 16.30: Žiar nad Hronom Dolná Žďaňa - MFK Zemplín Michalovce (4. kolo)
Sobota 17. august o 19.30: MFK Zemplín Michalovce - Tatran Prešov (5. kolo)