Prinášame vám program športových podujatí na nasledovný víkend. Prevláda hlavne futbal, keďže sú na programe ďalšie kolá nielen Východoslovenských, ale aj oblastných líg.
Sobota 8. jún
Futbal
I. liga starších dorastencov
MFK Zemplín Michalovce - Spartak Trnava (11.00)
I. liga mladších dorastencov
MFK Zemplín Michalovce - Spartak Trnava (13.15)
Nedeľa 9. jún
Futbal
IV. liga Skupina Východ
MFK Zemplín Michalovce - MFK Tesla Stropkov (17.00)
TJ Veľké Revištia - FK Svit (17.00)
V. liga Juh
MFK Sobrance - Tatra Sokoľany (17.00)
ŠK Strážske - FK Pokrok SEZ Krompachy (17.00)
VI.liga Zemplínska
OFK Lastomír - TJ Družstevník Cejkov (17.00)
TJ Družstevník Parchovany - ŠK Agro Palín (17.00)
OŠK Vinné - FK Slavoj Sečovce (17.00)
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (17.00)
TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Plechotice (17.00)
OŠK Krišovská Liesková - Družstevník Veľký Horeš (17.00)
TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Tušice Tušická Nová Ves (17.00)
I. trieda muţov (25.kolo)
Horovce - Zalužice (17.00)
Dúbravka - Tibava (17.00)
Krásnovce - Malčice (17.00)
Hatalov - Žbince (17.00)
Pusté Čemerné - Bežovce (17.00)
Koromľa - Moravany (17.00)
Tabuľka:
1. Zalužice 22 16 2 4 76/29 50
2. Žbince 22 13 4 5 69/44 43
3. Hatalov 22 12 6 4 43/28 42
4. Dúbravka 22 12 2 8 57/41 38
5. OŠK Pavlovce n/U 23 11 1 11 52/50 34
6. Malčice 22 9 3 10 71/48 30
7. Bežovce 23 8 5 10 46/54 29
8. Krásnovce 22 8 4 10 41/47 28
9. Pus. Čemerné 22 9 1 12 39/59 28
10. Horovce 22 8 2 12 33/56 26
11. Moravany 22 7 3 12 36/56 24
12. Koromľa 22 6 3 13 42/72 21
13. Tibava 22 6 2 14 33/54 20
14. Kap. Kľačany – odstúpili zo súťaže, výsledky ostatných mužstiev s týmto súperom sú v tabuľke anulované
II.A. trieda mužov (25. kolo)
Zemplínska Široká - Zalužice B (17.00)
Poruba p/V - Vyšné Remety (17.00)
TJ Družstevník Pavlovce n/U - Porostov (17.00)
Blatná Polianka - Remecké Hámre (17.00)
Senné - Úbrež (17.00)
Sejkov - Lesné (17.00)
Iňačovce - Záhor (17.00)
Tabuľka:
1. Zempl. Široká 24 16 4 4 56/24 52
2. Dr. Pavlovce n/U 23 16 4 3 79/32 52
3. Poruba p/V 24 12 4 8 60/45 40
4. Bl. Polianka 24 12 2 10 49/52 38
5. Senné 24 11 4 9 57/58 37
6. Porostov 24 10 6 8 51/47 36
7. Sejkov 24 11 3 10 62/45 36
8. Záhor 24 11 3 10 47/55 36
9. Vyš. Remety 24 10 5 9 56/44 35
10. Zalužice B 25 9 2 13 67/62 29
11. Rem. Hámre 24 7 2 15 32/77 23
12. Lesné 24 6 4 14 43/60 22
13. Iňačovce 23 6 4 13 27/53 22
14. Úbrež 24 3 7 14 16/48 16
II.B.trieda mužov (25.kolo)
Veľké Slemence - Čičarovce B (17.00)
Vojany - Močarianska MI (17.00)
Ptrukša - Bánovce n/O (17.00)
Rakovec n/O - Pozdišovce (17.00)
Budkovce - Bracovce (17.00)
VeľKé Kapušany C - TJ FK Družstevník Trhovište (17.00)
Tabuľka:
1. Budkovce 22 16 3 3 65/24 51
2. Močarianska MI 22 16 1 5 72/23 49
3. V. Kapušany C 22 13 2 7 53/39 41
4. Rakovec n/O 22 11 4 7 48/39 37
5. Vojany 22 10 4 8 64/36 34
6. Oborín 23 10 0 13 40/56 30
7. Družst. Trhovište 22 8 5 9 55/48 29
8. Pozdišovce 22 8 4 10 41/44 28
9. Bracovce 22 7 6 9 29/30 27
10. Čičarovce B 22 8 3 11 33/58 27
11. Bánovce n/O 22 7 2 13 39/47 25
12. V. Slemence 22 7 2 13 29/68 20
13. Ptrukša 23 4 2 17 26/86 14
III.A trieda mužov (21.kolo)
Jastrabie pri MI - Stretava (17.00)
Lekárovce - Podhoroď (17.00)
Nižná Rybnica - Kusín (17.00)
Ruský Hrabovec - Horňa (17.00)
Zbudza - Maťovské Vojkovce (17.00)
Tabuľka:
1. Jovsa 19 13 1 5 45/30 40
2. Kusín 18 13 1 4 79/29 40
3. Podhoroď 18 13 1 4 52/22 40
4. Rus. Hrabovec 18 12 2 4 45/26 38
5. Jastrabie pri MI 18 8 3 7 45/42 27
6. Niž. Rybnica 18 8 1 9 40/45 25
7. Horňa 18 8 1 9 28/35 25
8. Mať. Vojkovce 18 6 3 9 34/38 21
9. Lekárovce 19 4 4 11 22/49 16
10. Stretava 18 2 4 12 20/47 10
11. Zbudza 18 2 1 15 15/72 7
III.B trieda mužov:
Ruská - Malčice B (14.00)
Beša - Topoľany (14.00)
Tabuľka:
1. Topoľany 15 14 0 1 73/10 42
2. Malčice B 15 10 1 4 41/32 31
3. Ruská 15 5 0 10 26/42 15
4. Beša 15 4 2 9 43/46 14
5. Ložín 16 3 1 12 30/83 10