files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Víkend bohatý hlavne na futbal

Najbližší víkend bude bohatý z pohľadu športových podujatí hlavne na futbal. Ďalšími kolami totiž pokračujú oblastné futbalové ligy. Divák si však môže vybrať aj mládežnícku hádzanú, keďže sú na programe zápasy posledného kola dorasteneckých súťaží.

Piatok 24. máj
Futbal
I. liga dorastencov
Starší dorastenci
MFK Zemplín Michalovce - Tatran Prešov (13.00)

Mladší dorastenci
MFK Zemplín Michalovce - Tatran Prešov (15.00)

Sobota 25. máj
Hádzaná
I. liga dorasteniek
Mladšie dorastenky
Iuventa Michalovce - MHK Bytča (14.00)

Staršie dorastenky
Iuventa Michalovce - MHK Bytča (16.00)

Nedeľa 26. máj
Futbal
IV. liga
MFK Zemplín Michalovce B - FK Drustav Svidník (10.30)
TJ Veľké Revištia - FK Starý Smokovec Vysoké Tatry (17.00)

V. liga JUH
ŠK Strážske - MFK Veľké Kapušany (17.00)
MFK Sobrance - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (17.00)

VI. liga Zemplínska
TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov (17.00)
OŠK Vinné - OFK Lastomír (17.00)
ŠK Naciná Ves - ŠK Agro Palín (17.00)
TJ Olympia Borša - FK Slavoj Sečovce (17.00)
OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (17.00)
TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Plechotice (17.00)
OŠK Tušice Tušická Nová Ves - Družstevník Veľký Horeš (17.00)

I. trieda
Dúbravka - Zalužice (17.00)
Krásnovce - Horovce (17.00)
Hatalov - Tibava (17.00)
Pusté Čemerné - Žbince (17.00)
Koromľa - OŠK Pavlonce n/U. (17.00)
Moravany - Bežovce (17.00)

II. A. trieda
Poruba p/V. - Zalužice B (17.00)
TJ Družstevník Pavlovce n/U. - Zemplínska Široká (17.00)
Blatná Polianka - Vyšné Remety (17.00)
Senné - Porostov (17.00)
Sejkov - Remecké Hámre (17.00)
Iňačovce - Úbrež (17.00)
Záhor - Lesné (17.00)

II. B.trieda
Vojany - Čičarovce B (17.00)
Ptrukša - Veľké Slemence (17.00)
Oborín - Močarianská (17.00)
Bánovce n/O - Rakovec n/O. (17.00)
Veľké Kapušany C - Pozdišovce (17.00)
TJ FK Družstevník Trhovište - Bracovce (17.00)

III. A. trieda
Lekárovce - Stretava (17.00)
Jovsa - Jastrabie (17.00)
Nižná Rybnica - Podhoroď (17.00)
Zbudza - Kusín (17.00)
Maťovské Vojkovce - Horňa (17.00)

III. B. trieda
Beša - Ložín (17.00)
Topoľany - Malčice B (17.00)



Uverejnené: 24.05.2013 12:45:49 files/ziutbj34p2awsnxw.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.