files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Nechajte sa pozvať na valentínsku kávičku od Expert ElektroBlíži sa deň sv. Valentína, najromantickejší sviatok roka, ktorý skúša pozornosť mužov (ale aj žien) voči svojim polovičkám. Mnohí muži každoročne hľadajú, okrem tradičnej kytice, aj tip na zaujímavý a praktický darček pre manželku či priateľku. Aby ste mohli v pokoji popremýšľať nad ideálnou pozornosťou, Expert Elektro vás 14. februára pozýva na valentínsku kávičku v príjemnej atmosfére svojich predajní. Experti zo siete  Expert Elektro pre vás zároveň pripravili aj  niekoľko tipov na trendy a praktický darček, ktorým zaručene potešíte svoju polovičku.   

„Ku dňu sv. Valentína sme pripravili pre našich zákazníkov malú pozornosť – výbornú „expert“ kávičku priamo v príjemnom prostredí našich elektropredajní. Popri nákupoch sa tak budú môcť zrelaxovať a ochutnať čerstvú kávu zo strojov DeLonghi. Práve tie môžu na Valentína darovať svojej polovičke  za vynikajúcu cenu. Okrem toho u nás zákazníci nájdu množstvo ďalších tipov na skvelé a cenovo dostupné darčeky. Návštevníci našich elektropredajní určite ocenia aj expertne vyškolený personál, ktorý im pri výbere ochotne poradí,“ hovorي Miroslav ٹaڑkieviè, mana‍ér maloobchodu siete Expert Elektro.Nechajte sa pozvať na kávičku od Expert Elektro a zároveň využite výhodnú cenu kávovarov DeLonghi, do ktorých sa zaľúbite. Akcia trvá od 14. do 16. februára. Viac informácií nájdete aj na  www.facebook.com/expert.sk alebo na www.expert.sk.  Ak hľadáte inšpiráciu alebo váhate, čím by ste svoju polovičku potešili, pripravili sme pre vás niekoľko tipov na darčeky z kategórie elektrospotrebičov.


Vlasová žehlička
Počuli ste o nej, no nie ste si istý, či ju vaša polovička využije? Ubezpečujeme vás, že ju dnes používa množstvo moderných žien. Skúste nazrieť do vašej kúpeľne. Ak sa tam aj žehlička na vlasy nachádza, kúpou nového a modernejšieho modelu určite vyhráte. Pred kúpou sa však určite poraďte s expertom. Existujú totiž rôzne druhy v rôznych cenových kategóriách.


MP3 prehrávač
Hoci dnes takmer každý mobilný telefón zvláda prehrávať MP3 súbory, samotný prehrávač má aj teraz svoje nespochybniteľné výhody. Ak vy alebo váš partner chodíte behávať, cvičiť, bicyklovať alebo inak športovať, určite oceníte jeho kompaktné rozmery, nízku hmotnosť, výborné funkcie a dlhú výdrž. Preto je ideálnym darčekom pre vášho aktívneho partnera, resp. partnerku.

 
Malý kuchynský kávovar
Patrí vaša polovička k milovníkom kávy a ráno neopustí domácnosť bez toho, aby ste si spolu vychutnali šálku? Potešte svoju manželku či priateľku (a aj seba) novým imidžovým kávovarom. Ak na prípravu kávy nemáte čas, skúste sa rozhliadnuť po kompaktných kávovaroch na kapsule. Veď to poznáte, stačí len vložiť malú kapsulu s náplňou, stlačiť tlačidlo a bez zbytočného čakania vám pripraví rôzne druhy káv, ale aj čajov či horúcu čokoládu.Slúchadlá
Slúchadlá sa rýchlo opotrebujú, preto ide o vítaný darček pre každého milovníka hudby. Dnes nájdete na trhu široký výber od tých najlacnejších, cez imidžové a dizajnové vychytávky až po profesionálne s nadštandardnou zárukou. Preto ak viete, aké slúchadlá preferuje vaša polovička, kúpte jej nové a kvalitnejšie.
Štýlový USB kľúč
USB kľúčov nie je nikdy dosť a tie štýlové a nápadité vždy potešia. V Expert Elektro nájdete široký výber, od tradičných cez naozaj kreatívne a zábavné až po luxusné, napríklad v tvare zvieratiek či známych postavičiek z animovaných rozprávok alebo USB kľúč v zlatom 24-karátovom prevedení. Skúste potešiť vašu polovičku práve takýmto milým darčekom a odmena vás istotne neminie.


O spoločnosti:
                   Spoločnosť expert SK, k.s,  je členom medzinárodnej nákupnej kooperácie Expert International, ktorá bola založená v roku 1967 vo švajčiarskom Zürichu. V roku 1971 bola celosvetovo zaregistrovaná ochranná známka Expert. V roku 2000 sa združenie rozšírilo do celého sveta a vznikla Expert Global Inc., ktorá dnes pôsobí v 23 krajinách a predstavuje jedno z najsilnejších a najjednotnejších dobrovoľných obchodných združení na svete. Pod značkou Expert je celosvetovo združených viac ako 7 400 obchodov so spotrebnou elektronikou, bielou technikou, telekomunikačnou technikou, IT a foto technikou. Medzi európskymi reťazcami patrí Expert Global štvrté miesto (podľa výšky obratu).
Na Slovensku získala spoločnosť expert SK, k.s. licenciu Expert v septembri 2010. Spoločnosť v súčasnosti poskytuje služby v oblasti maloobchodu prostredníctvom siete 7 predajní Expert Elektro.
Kontakt:
Andrea Karellová
expert SK
karellovaa@k-b.sk
mobil:  00421 917 834 160

Roman Rajtár
AMI Communications Slovakia
roman.rajtar@amic.sk  
mobil: 00421 948 496 086
Uverejnené: 15.02.2013 13:01:40 files/nrq4o7gybdvzjfpi.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.