MFK Zemplín s treťou prehrou v rade

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce prehrali v stretnutí 8. kola II. futbalovej ligy na pôde Dolného Kubína 1:3. O ich jediný presný zásah sa postaral Martin Regali, ktorý v 79. minúte korigoval na konečných 1:3. Hostia nastúpili na stretnutie už aj s novou posilou Tomášom Sedlákom. Dej zápasu výrazne ovplyvnila rýchla červená karta pre Michalovčana Jána Čarnotu, ktorý ju dostal už v 27. minúte. Hneď o minútu na to sa domáci futbalisti ujali vedenia. Nový tréner Dolného Kubína Ladislav Molnár si tak pripísal úspešnú premiéru. Zverenci trénera Alberta Rusnáka sa najbližšie predstavia doma, keď v sobotu 15. septembra privítajú na svojom ohrisku o 19.30 celok Senca.

MFK Dolný Kubín - MFK Zemplín Michalovce 3:1 (1:0)
Góly: 28. Kliment, 74. Ujčík, 78. Drengubiak - 79. Regáli.
ŽK: 20. Ujčík, 70. A. Brčák, 89. Jadroň - 59. Vernon, 76. Kovaľ.
ČK: 27. J. Čarnota (Michalovce).
Rozhodovali: Glova - E. Weiss, Dobrovský.

Divákov: 325.

MFK ZEMPLÍN: T. Jenčo - J. Čarnota, Korijkov, Vernon, M. Vanák (15. Podhorin) - T. Sedlák (73. D. Kunca) - Garel (46. Perez), Gamkrelidze, Kovaľ, P. Jurčo - M. Regáli.