MFK Zemplín v generálke s víťazstvom

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zvíťazili vo svojom poslednom prípravnom stretnutí pred štartom II. ligy nad Lokomotívou Košice 2:1. O ich presné zásahy sa postarali v priebehu dvoch minút Čarnota a Jurčo. Hosťom sa v druhej polovici zápasu podarilo znížiť a následne zápas do svojich rúk vzalo počasie. V 73. minúte totiž musel hlavný rozhodca Kolesár zápas pre prietrž mračien predčasne ukončiť. Jednogólové víťazstvo ostalo v platnosti, a tak si zverenci trénera Alberta Rusnáka na svoje konto pripísali víťaznú generálku. Štart II. ligy je na programe v sobotu 21. júla a Michalovčania v prvom kole privítajú o 19.30 na svojej pôde celok Dubnice.

MFK Zemplín Michalovce - FC Lokomotíva Košice 2:1 (2:0), nedohrané od 72. minúty kvôli prietrži mračien

Góly: 19. J. Čarnota, 21. P. Jurčo - 60. D. Tkáč

MFK ZEMPLÍN: T. Jenčo - J. Čarnota, Krmpotič, Vernon, M. Vanák - Zonzon (56. Kovaľ) - P. Jurčo (56. D. Kunca), Immorlano, S. Danko, Garel - Hamuľák

FC LOKOMOTÍVA: J. Giertl - P. Gere, Rendko, Keresteš, M. Gere (46. Ondira) - P. Horňák, Biľ (46. P. Varga), Kavka, Szölös - R. Jurko (46. M. Kráľ), D. Tkáč

Uverejnené: 14.07.2012 23:08:04