files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Škôlkari si uvarili indiánsku polievočku

Škôlkari v našich krásnych Michalovciach na ulici Fraňa Kráľa sa zahrali na Indiánov, naučili sa indiánsky tanček a spievať pesničku. V rámci edukatívneho projektu Vitanačik Naturáčik sa naučili spoznávať zeleninku a variť indiánsku polievočku so sladkou kukuričkou. 


Detičky si spolu s rodičmi a pani učiteľkami vyzdobili škôlku, vyrobili krásne indiánske kostýmy, típí, totem, čelenky, pomaľovali si tváre indiánskym  maľovaním... Je všeobecne známe, že deti nemajú rady zeleninku. Veď pre ne je najobľúbenejšou zeleninou čokoládka. Tu sa naučili, že aj s mrkvou, hráškom či paradajkou môže byť veľká zábava a môžu im chutiť.


 

Projekt VITANAčik NATURáčik

V mesiaci apríl sa v  materskej škole na ulici Fraňa Kráľa v Michalovciach realizoval  projekt VITANAčik NATURáčik, v ktorom deti v priebehu celého mesiaca mali plniť úlohy s indiánskou tématikou. Zhotovili si vlastné čelenky, vystrihovali a výtvarne ich dotvárali. Vymaľovali si omaľovánky a spoločne sme sa naučili pieseň „V tej našej záhradke“ spojenú s indiánskym tancom.

Dňa 2. mája navštívili našu materskú školu zástupcovia s Vitana Natur: Sladká Kukurička a Paradajka. Tento deň sa niesol v indiánskom duchu. Deti boli prezlečené za indiánov a bolo natočené krátke súťažné video.


 

Klikajte a podporte nás

Toto skupinové súťažné video si môžu rodičia a deti následne pozrieť na stránke facebook.com/chutnenatur. Krátke skupinové súťažné video je podmienkou účasti v súťaži VITANAčik NATURáčik o hodnotné ceny pre materskú školu. Po natočení videa boli deti odmenené darčekmi od Vitany. Od 16.5.2012 svojím kliknutím zvýšite počet hlasov pre našu materskú školu. Súťaž bude trvať približne mesiac. 17.6.2012 budú zverejnení výhercovia. Takže čím viac kliknutí, tým väčšia šanca na výhru. Podporte nás!

 

Klikajte všetci na Facebook ..... na http://apps.facebook.com/naturacik_vitanacik/?ref=ts (alebo do vyhľadávača na Facebooku napíšte Vitanáčik Naturáčik)

Potom zvoľte VIDEÁ Z ROADSHOW,  následne Východoslovenský kraj a na strane 5 je video našej MŠ Michalovce, Fra.

 

ĎAKUJEME :-)


 


Gabriela Richnavska


Uverejnené: 30.05.2012 08:30:54 files/40di62oipgqfrb8f.JPG
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.