files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Aktuálny stav ciest v okrese Michalovce a Trebišov

 

Michalovce: stav o 05.00 hod

 
V okrese Michalovce od polnoci vietor zmiernel. Postupne bolo možné sprejazdniť ďalšie doteraz neprejazdné úseky. Pokiaľ nefúka vietor, je viditeľnosť dobrá.  
Všetky obce sú prístupné. Až do odvolania  trvá III. situačný stupeň od 10,00 hod., z dôvodu ešte stále problematického prejazdu mnohých úsekov priechodných iba v šírke jedného jazdného pruhu.
Na veterných miestach sa ešte stále tvoria snehové jazyky a v miestach so snehovými mantinelmi hrozí odtrhnutie snehových krýh a ich následný pád na vozovku.  


Naďalej sú neprejazdné úseky: STAV CIEST O 05,00 hod

 
Bánovce nad Ondavou – žel. stanica NEPREJAZDNÉ

Nacina Ves – Vybuchanec,   NEPREJAZDNÉ

Pusté Čemerné - Voľa NEPREJAZDNÉ

Krišovská Liesková – Pavlovce nad Uhom NEPREJAZDNÉ  

 
V priebehu dnešného dňa začneme so sprejazdňovaním ciest Bánovce nad Ondavou – žel. stanica, ako aj spojky Nacina Ves – Vybuchanec a Pusté Čemerné – Voľa.

Prejazdné úseky v jednom pruhu:

 
Laškovce – Ložín  

 
Všetky prejazdné úseky je nutné neustále prepluhovávať, preto sprejazdňovanie ďalších úsekov môže byť v priebehu dňa problematické. Zúžené úseky budú v priebehu dňa rozširované a v rámci možností bude odhŕňaný sneh zo spevnených častí ciest až za krajnice. 


 

Situácia v okrese Trebišov  8.2.2012 k 5,00 hod.

 

Vplyvom  silného nárazového vetra sa na cestách v okrese Trebišov sa vytvorili snehové záveje miestami až do výšky 3 m, aj z tohto dôvodu sú niektoré úseky ciest prejazdné len v jednom jazdnom pruhu.

Až do odvolania trvajú mimoriadne podmienky -  II. situačný stupeň.

Z dôvodu prioritného sprejazdňovania ciest I. a II. triedy a opakovanej tvorby snehových závejov aj napriek maximálnemu úsiliu a nasadaní techniky je  neprejazdný  úsek cesty:

Čerhov - Veľká Tŕňa    predpoklad sprejazdnenia 8.2.2012 12.00 hod.


Do obce Veľká Tŕňa je prístup z cesty I/79 cez  obec  Malá Tŕňa. Cesta III/553049 Kr. I/79 - Fejséš zjazdná v jednom jazdnom pruhu a je dostupná aj po účelovej komunikácii z cesty I/79.

Apelujeme na zvýšenú opatrnosť vodičov pri prejazde miest, kde  sa vytvorili snehové záveje, nakoľko z dôvodu utlačenej vrstvy snehu a vplyvom nízkych teplôt je veľa úsekov zľadovatených.

Momentálne sa podstatne zmiernil vietor a už nedochádza k tvorbe snehových závejov.Uverejnené: 08.02.2012 10:07:21 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.