Hc winLand porazil juniorov Veszprému

Hádzanári Hc winLand Michalovce nastúpili dnes predpoludním na zápas proti juniorom Veszprému. Za winLand nastúpili niektorí hráči, ktorí nedostávajú dostatok príležitosti v A - tíme. Tých doplnili nádejní mladší dorastenci, či dorastenci zo susedného Trebišova. Improvizovaná zostava winLandu nakoniec zvíťazila nad juniormi Veszprému 33:28 (18:13).

Hc winLand Michalovce - Veszprém 33:28 (18:13)

Pok. hody: 4/3 - 6/5. Vylúčení: 1 - 3. Rozhodovali: M.Hičo, Vaľo. Divákov: 60.

Hc winLand: Popčák, Bumbera, Guľaš - Bereš, Frajkor 6/1, Miňo 5, Kuzmenko 4, Holdoš 4, Pilník 5, Čorej 3, Kohút 2, Kocák, Zolčák 3/2, Geroč 1, Dragula.

Hádzanári Hc winLand začali súboj proti juniorom Veszprému bez rešpektu a v 4. minúte viedli po presnom zásahu Kohúta 4:0. V prvej desaťminútovke sa im darilo aj naďalej a po góle Holdoša viedli v 10. minúte o päť gólov 9:4. Domáci hráči si aj v druhej polovici prvého polčasu udržiavali štvor - päť gólový náskok. V 18. minúte po presnom zásahu Frajkora viedli už 12:8. Hostia však využili určité poľavenie winLandu a v 23. minúte znížili na rozdiel jedného gólu 12:11. Záver prvého dejstva však vyšiel lepšie domácim, ktorý poslednú päťminútovku vyhrali 5:2, a tak prvý polčas skončil víťazstvom winLandu 18:12.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Domáci hádzanári kontrolovali priebeh hry, v 40. minúte viedli po presnom zásahu Pilníka 23:17. V 42. minúte Kuzmenko upravoval na 26:18. Ten istý hráč dával v 50. minúte už na desaťgólový rozdiel, keď winLand viedol 31:21. V poslednej desaťminútovke však nastal u domácich hráčov mierne poľavenie, ktoré hostia využili na zníženie na prijateľných 33:28.

Zdroj: hcwinland.sk

Uverejnené: 28.01.2012 13:50:04