Aj mladší dorast MFK Zemplín s troma bodmi

Po svojich starších kolegoch porazili Podbrezovú aj mladší dorastenci. Tí po góloch Šimka a Kolesára zvíťazili 2:0.

Mladší dorastenci sa od začiatku nebojácne pustili do svojho súpera a ich aktivita bola odmenená v 10. minúte prvým gólom, ktorý dosiahol po rohovom kope stopér Šimko. Ani po úvodnom góle sa obraz hry nezmenil a tempo zápasu diktovali zverenci trénera Gajdoščíka. Tí sa v prvom polčase radovali ešte raz, keď sa po ďalšom rohovom kope najlepšie pred bránou súpera zorientoval Kolesár. Ešte do konca polčasu si domáci vypracovali jednu čistú šancu, ale hosťujúceho golmana už neprekonali. V druhom polčase už domáci kontrolovali priebeh zápasu a pohodlne dokráčali k trom bodom.

Mfk Zemplín Michalovce - Podbrezová 2:0 (2:0)

Góly: 10. Šimko, 33. Kolesár

MFK ZEMPLÍN: Kira - Popovič (65.Mano), Šimko, Varga, Škultéty - Koscelník, Turik (50. Horňák), Kiss, Frantal (61.Petričko) - Kolesár (65.Mesároš), Štofík.

Uverejnené: 05.04.2011 21:11:03