Po prehre 0:2 blízko konca sezóny

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce prehrali tretí kvalifikačný zápas o play-off na ľade HK Dukla Trenčín 0:2 a v sérii tak prehrávajú 1:2. Michalovčania teraz musia uspieť v nedeľňajšom štvrtom zápase, inak sa sezóna pre nich končí.

Tretí kvalifikačný duel rozhodovali maličkosti, ktoré tentoraz hrali pre Trenčanov. Tí išli do vedenia v štrnástej minúte po strele Tourignyho z ostrého uhla. Michalovčania mohli hneď odpovedať po vylúčení Thelina, presilovku ale nevyužili, rovnako ako Trenčania nepotrestali vylúčenie Glazkova. V závere druhej tretiny mohli zvýšiť vedenie domácich Krajčovič s Čachom, v úvode tretej časti rovnako zlyhal v tutovke hosťujúci Puliš. O všetkom napokon rozhodla 43.minúta a obrovská hrúbka Osburna, ktorú potrestal Valach – 2:0.

HK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Stav série: 2:1.
Góly: 14. Tourigny, 42. Valach.
Vylúčení: 2:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Štefik, Hronský – Durmis, Kacej. Divákov: 5676.
HK DUKLA: LaCouvee - Tourigny, Starosta, Nemčík, Pietroniro, Ozols, Ulrych, Kupec, Stahoň – Valach, Čacho, Petráš – Krajčovič, Dalecký, Thelin – Hudec, Sojčík, Šťastný – Jakubec, Jurík, Sloboda.
HK DUKLA INGEMA: Škorvánek - Osburn, Cibák, Glazkov, Macejko, Mihálik, Michalčin – Paločko, Galamboš, Puliš – Garreffa, Buc, Pereskokov – Zabusovs, Suja, Žitný – Okoličány, Chalupa, Vašaš.