files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Deviaty ročník Memoriálu Štefana Nadzama korisťou domácich Budkoviec

Po dvoch rokoch, kedy pandémia koronavírusu neumožnila uskutočniť niektoré športové aktivity, sa  v pondelok 20. júna  2022  uskutočnil v poradí už 9. ročník memoriálu Š. Nadzama v malom futbale žiakov. Organizátorom memoriálu  bola ZŠ J. Bilčíkovej v Budkovciach, ktorá v spolupráci s OZ LaVieNa privítala tohto roku len dve družstvá  a to : ZŠ Júlie Bilčíkovej Budkovce a ZŠ Strážske.

Obe mužstvá tak proti sebe odohrali zápas, ktorý bol zároveň aj finálovým. Úspešnejšia bola domáca škola, ktorá vyhrala 8:5. Najlepším strelcom a zároveň najlepším hráčom memoriálu sa stal Damián Géci ( ZŠ Júlie Bilčíkovej Budkovce). Zaujímavú a hodnotnú cenu (dres I. Žofčáka - futbalistu Zemplín Michalovce) venoval p. Š. Czető, bývalý prvoligový rozhodca, pre najmladšieho hráča zápasu. Stal sa ním Marián Pavlov ( ZŠ Júlie Bilčíkovej Budkovce) . Jednotlivé ceny - pohár a medaily odovzdávala  p. Mária Nadzamová, manželka neb. Š. Nadzama a hosť memoriálu Vitalij Šlachta- zástupca "Užhorodského gréckokatolíckeho súkromného lýcea "TheoBend". Tento ročník bol výnimočný v tom, že niektoré  základné školy prispeli športovým náradím a pomôckami v hodnote 1.300 € v rámci  pomoci  pre žiakov uvedeného lýcea v Užhorode .

Základná škola Júlie Bilčíkovej  Budkovce -  ZŠ Strážske 8:5 (2:3)

Góly: D. Géci 4, B. Tokár 2, M. Pavlov, R. Tokár po 1 - K. Ridaj 3, S. Kosť,  L. Packo po 1Uverejnené: 22.06.2022 16:18:04 files/mono6o54znw2p6rn.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/vkppqjvkfnwv56pv.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.