Juniori HK Mládež deklasovali Prievidzu

V 22. kole 1. ligy juniorov privítali hokejisti HK Mládež na svojom ľade celok Prievidze. V tomto zápase si chuti zastrieľali a hráčov zo západu Slovenska vyprevadili domov s debaklom 12:4. Po prvej tretine to na však debakel Prievidze vôbec nevyzeralo. Hostia držali s favorizujúcimi domácimi krok a prvú tretinu prehrali len 3 : 4. Doslova uragán Michalovčanov prišiel na začiatku druhého dejstva, keď v rozpätí troch minút strelili tri góly a prakticky rozhodli zápas. Na tento úder už nestihli Prievidžania odpovedať. Zápas sa dohrával vo veľmi nervóznej atmosfére a v závere bol okorenený dvoma šarvátkami.

HK Mládež Michalovce – MŠHK Prievidza   12 : 4  ( 4 : 3 ), ( 5 : 0 ), ( 3 : 1 )

G : 3. Bánovský ( M. Hasani. E. Hasani ), 10. E. Hasani ( Bánovský, M. Hasani ), 11. Matejka ( Ferenc, Oravec ) pres/1, 18. Ferenc ( Matejka, Oravec ), 24. Oravec ( Matejka, Ferenc ) pres/1, 26. M. Hasani ( Bánovský, E. Hasani ), 26. E. Hasani ( Bánovský, M. Hasani ), 35. Bánovský ( E. Hasani, Halapy ), 35. M. Hasani ( Bánovský, E. Hasani ), 42. Blahuta ( Ferenc ) oslab/1, 56. Bánovský ( M. Hasani, E. Hasani ), 60. M. Hasani ( Bánovský, E. Hasani ) – 9. Kováčik ( M. Mendel, Čičmanec ), 10. M. Mnedel ( Švec, Čičmanec ), 11. Baranyi ( Švec, R. Mendel ), 54. M. Mendel ( Kováčik )

Strely na bránu : 42 : 27, Vylúčenia : 11 : 11, Presilovky : 2 : 0, Oslabenia 1 : 0, Rozhodovali : Jura ( Hric, Korba ), Divákov : 132

HK Mládež : Orlík – Blahuta, Gavura, Oravec, Matejka, Ferenc – Turcovský, Onuška, M. Hasani, Bánovský, E. Hasani – Jenčo, Halapy, Puškár, Gola, Štelbacký

MŠ HK : Ďuračka ( 26. Markovič ) – Adamec, Čičmanec, Kováčik, M. Mendel, Toma – Paule, Barányi, Panis, R. Mendel, Švec - Buraľ

Najbližší program juniorov : 4. 12. Prešov - Michalovce, 5. 12. Michalovce - Považská Bystrica ( 13. 00 )