Humenné v predohrávke skolilo druhotretinovým uragánom slovenskú osemnástku

Hokejisti HC 19 Humenné vstúpili do sezóny víťazne. V predohrávke 45. kola prvej hokejovej ligy totiž zvíťazili v Piešťanoch nad tímom SR 18 hladko 5:1. Humenčania síce prehrávali po góle Fedáka, Veličkin ešte v prvej tretine vyrovnal a následne si favorit duelu po góloch Hajnika, Mariána Šteca, Farkaša a Šimčáka v druhej tretine zabezpečil tri body.

SHL - predohrávka 45. kola
SR18 - HC 19 Humenné 1:5 (1:1, 0:4, 0:0)
Góly: 4. Fedák - 15. Veličkin (Šimčák, Prokop), 23. Hajnik (Farkaš), 26. Ma. Štec, 30. Farkaš (Hajnik), 40. Šimčák (Veličkin). Rozhodovali: Mĺkvy - Danko, Kollár, vylúčení: 2:4, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.
SR 18: Jurčák - Eperješi, Tomas, Čulík, Patzelt, Chromiak, Kupec, Beluško - Fedák, Križan, Maruna - Kurila, Stahoň, Kukumberg - Jobek, Pobežal, Žurek - Lašš, Pitka, Rohaľ.
HC 19: Rabčan - Pichnarčík, Maury, Ondrej, Mi. Štec, Ivanov, Ma. Štec - Macko, Prokop, Markuš - Horvát, Krajňák, Borov - Solomončak, Šimčák, Veličkin - Lačný, Farkaš, Hajnik.