Drámu v Lastomíri rozhodla penalta v nadstavenom čase

Šláger štvrtého kola piatej ligy Zemplín sa tentoraz hral v Lastomíri, kde domáci OFK privítal Nacinú Ves. Diváci mohli vidieť kvalitný zápas, dávku emócii a drámu až do konca. Hostia sa ujali vedenia už v deviatej minúte Sliškom. V 69. minúte vyrovnal Kristián Sabovčík. To už bol po druhej žltej karte vylúčený hosťujúci Martin Hajdučko. Hostia sa dobre bránili až do samého záveru. V deväťdesiatej minúte hlavný arbiter Zrebňák nariadil pokutový kop, ktorý premenil striedajúci Radoslav Lipka.

Na prvom mieste ostal nováčik z Borše, ktorý zvíťazil aj vo štvrtom zápase, keď zdolal Veľké Kapušany 4:0. Okrem Lastomíra a Borše doma uspeli už iba Úpor, ktorý porazil Krišovskú Lieskovú 5:0. V ďalších zápasoch už bodovali aj hostia. Vojčice remizovali 2:2 vo Vinnom, Petrovce zvíťazili 4:0 na pôde Michaľan a Zalužice doma nestačili na Malý Horeš (1:3). Vonku vyhrali aj Čičarovce, ktoré uspeli v gólovej prestrelke v Čiernej nad Tisou (3:4).