files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Trebišovský HK 2016 opäť s najvyššími ambíciami

S prípravou na novú sezónu už onedlho začne účastník druhej hokejovej ligy Východ HK 2016 Trebišov. Pod vedením trénera Richarda Šechného pôjdu hráči na ľad začiatkom septembra a hneď by mali hrať aj prípravné zápasy.

„Prvýkrát na ľad by sme mali ísť v prvý septembrový týždeň. Presný termín akurát dolaďujeme, no zrejme to bude pondelok šiesteho septembra. Môže sa ale stať, že príprava na sezónu začne aj skôr,“ komentuje viceprezident klubu Radovan Petruňa, ktorého veľmi mrzí, že sa lanská sezóna neodohrala. „Je nám to ľúto o to viac, že sme prišli do trebišovského hokeja niečo zmeniť a niečo pozdvihnúť. Žiaľ, pandémia nám zabránila v tom, aby sme sa prezentovali pred divákom a aby sa nám podarilo prilákať diváka na tribúnu, čo bolo našim hlavným cieľom.“ O novej sezóne ešte veľa Trebišovčania nevedia, no mohlo by sa to zmeniť v najbližších dňoch. „O našej súťaži by sme mohli viac vedieť v priebehu budúceho týždňa, kde bude definitívne známi počet účastníkov a aj vyžrebovanie. Čo sa týka cieľov, z tých nepoľavujeme. S trénerom Šechným sme sa zhodli, že opäť budú najvyššie,“ reaguje viceprezident HK 2016.

Trénerom tímu HK 2016 ostáva Richard Šechný

Čo sa týka otázky, ktorá zaujíma fanúšika najviac, teda zloženie kádra, Petruňa bol skúpejší na slovo. „Sme dohodnutí s viacerými hráčmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Gro kádra z minulej sezóny sme si udržali. Určite si v ňom nájdu miesto stálice z minulých sezón ako Kobeľa, Dolgoš, či bratia Strížovci. Na pokračovaní sme dohodnutí aj s brankárom Halászom, či ostrostrelcom Igorom Halásom, s ktorými sme sa dohodli aj vlani,“ referuje Radovan Petruňa, viceprezident HK 2016.

PETER BRENDZAUverejnené: 20.08.2021 11:02:49 files/7rm58k3yqdtsxszh.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.