Remíza Pavloviec s Topoľanmi

Hneď v prvom kole štvrtej futbalovej ligy Juh na seba narazili dvaja rivali zo Zemplína OŠK Pavlovce nad Uhom a AFK Topoľany. Zápas sa nakoniec skončil remízou 1:1 Hosťom sa totiž štyri minúty pred koncom zásluhou Petra Egriho podarilo odpovedať na gól Maroša Jakubova ešte z prvého polčasu.

Remízovým patom sa skončil aj duel dvoch nováčikov ligy Budkoviec a TJ Dvorníky – Včelára. Naopak, darilo sa Strážskemu, ktoré doma rozdrvilo Geču 4:1. Kráľovský Chlmec prehral v Medzeve 0:4, Cejkov zase po výhre 2:0 uspel v Košickej Novej Vsi. V prvom kole III. ligy Východ sa nedarilo ani Sobranciam, ktoré prehrali na pôde Slávie TU Košice 1:2. Naopak, trojbodový štart zaznamenal Vranov nad Topľou, ktorý doma zdolal Giraltovce 2:0.