Juniori HK Mládež dvakrát otočili skóre

Juniori HK Mládež si pripísali na svoje konto ďalšie dve výhry. V tabuľke 1. ligy sa tak udržali na prvom mieste. V najbližšom kole sa predstavia pred domácim publikom keď v sobotu a nedeľu 20. a 21. 11 privítajú celky Považskej Bystrice a Detvy.

HK Mládež Michalovce – P. H. K. Prešov  7 : 5  ( 3 : 1 ), ( 2 : 4 ), ( 2 : 0 )

G : 05:22 Fajčák ( Bánovský, M. Hasani ), 10:46 Bánovský ( Fajčák, M. Hasani ), 15:00 Bánovský ( Fajčák ) oslab./1, 34:18 Gavura ( Blahuta, Fajčák ) pres/1, 34:39 Fajčák ( Ferenc, Dunaj ), 55:26 Fajčák ( Bánovský, M. Hasani ), 56:54 Matejka ( Dunaj, Ferenc ) - 11:03 D. Matia ( Šoltýs, M. Matia ), 22:04 Baláž ( Štofko ) pres/1, 23:30 Knut ( Kanda ), 24:21 Baláž ( D. Matia, Knut ), 25:39 Zima ( Baláž )

Strely na bránu : 40 : 33, Vylúčenia : 4 : 2 navyše Fajčák ( Mich. ) 10 NESPH, Presilovky : 1 : 1, Oslabenia : 1 : 0, Rozhodovali : Lauff (  Szabó, Hric )

Juniori začali tento zápas výborne, keď po 15 minútach viedli po góloch Fajčáka a dvoch Bánovskeho už 3:1. V druhej tretine však Prešovčania 4 gólmi otočili skóre. Domácim sa podarilo ešte do prestávky vyrovnať a tretej tretine strhli dvoma gólmi Fajčáka a Matejku víťazstvo na svoju stranu.

HK Mládež : Borko – Gavura, Blahuta, Matejka, Ferenc, Dunaj – Oňuška, Turcovský, Fajčák, Bánovský, M. Hasani – Halapy, Jenčo, Gola, E. Hasani, Mašlanka – Mitera, Štelbacký, Oravec, Uličný

MŠHK Prievidza – HK Mládež Michalovce  3 : 6  ( 2 : 1 ), ( 1 : 2 ), ( 0 : 3 )

G : 07:00 Kováčik ( Mendel, Čičmanec ) pres/1, 19:13 Indrych ( Mendel, Kováčik ) pres/1, 33:47 Indrych ( Mendel, Kováčik ) – 12:05 Bánovský ( Uličný ), 34:52 Oravec ( E. Hasani ), 35:28 Dunaj ( Matejka ), 47:36 Ferenc ( Dunaj ) oslab/1, 50:09 Dunaj ( Ferenc, Matejka ), 56:28 Ferenc ( Matejka, Dunaj )

Strely na bránu : 32 : 34, Vylúčenia : 5 : 7, Presilovky : 3 : 1, Oslabenia : 0 : 1, Rozhodovali : Krist ( Hatala, Daniel )

Michalovčania tento zápas nezačali dobre, keď v ňom prehrávali už 3 : 1. Potom však šnúrou piatich gólov otočili skóre a zaslúžene sa tešili zo zisku troch cenných bodov.

HK Mládež : Borko – Gavura, Blahuta, Matejka, Ferenc, Dunaj – Oňuška, Turcovský, Uličný, Bánovský, M. Hasani – Halapy, Jenčo, Gola, E. Hasani, Mašlanka – Mitera, Štelbacký, Oravec