files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Kam za športom: Športový víkend plný futbalu

Prvý celý septembrový víkend bude patriť hlavne futbalu. Prvoligový MFK Zemplín má síce reprezentačnú prestávku, no diváci na Zemplíne sa môžu tešiť na tretiu, štvrtú, piatu, šiestu, siedme a ôsmu ligu. Bohatá porcia futbalu je predzvesťou pred týždňom športu, ktorá nás čaká v najbližších dňoch...

Futbal
I. liga maldšieho dorastu
Sobota 7. september
MFK Zemplín Michalovce U17 - FC Nitra U17 (13.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - FC Nitra U16 (15.00 hod.)

III. Tipos liga Východ
Sobota 7. september
MFK Vranov nad Topľou - MFK Snina (15.30 hod.)
FK Humenné - MŠK Tesla Stropkov (15.30 hod.)

IV. liga Juh
Nedeľa 8. september
ŠK Strážske - OŠK Rudňany (15.30 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Tatra Sokoľany (15.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - AFK Topoľany (15.30 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom - FK Čaňa (15.30 hod.)

V. liga Juh
Nedeľa 8. september
OŠK Budkovce - ŠK Naciná Ves (15.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Sokol Močarany (15.30 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Čierna nad Tisou (15.30 hod.)
OFK Vojčice - FK Tatran Úpor (15.30 hod.)
TJ Družstevník Čičarovce - OFK Lastomír (15.30 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Vinné (15.30 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Malý Horeš (15.30 hod.)

VI. liga
Nedeľa 8. september
TJ Družstevník Záhor - TJ Vyšné Remety (12.30 hod.)
ŠK Agro Palín - OFK Hatalov (12.30 hod.)
OcŠK Pozdišovce - ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom (15.30 hod.)
FK Žbince - OFK Dúbravka (15.30 hod.)
OŠK Tušice - OŠK Zalužice (15.30 hod.)
TJ FK Družstevník Trhovište - TJ Pokrok Krásnovce (15.30 hod.)

VII. liga Východ
Nedeľa 8. september
TJ Tatran Remetské Hámre - OŠK Zalužice B (12.30 hod.)
OŠK Porostov - TJ Kusín (15.30 hod.)

VII. liga Západ
Nedeľa 8. september

OŠK Horovce - OŠK Svornosť Bracovce (12.30 hod.)
OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Družstevník Oborín (15.30 hod.)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Malčice (15.30 hod.)
AFK Topoľany B - OFK Vojany (15.30 hod.)
TJ Pusté Čemerné - TJ Družstevník Ložín (15.30 hod.)

VIII. liga
Nedeľa 8. september
OFK Horňa - TJ Jastrabie pri Michalovciach (12.30 hod.)
FO Zbudza - TJ Ptrukša (15.30 hod.)
MFK Sobrance B - TJ ŠM Jovsa (15.30 hod.)
FK Beša - FK 1971 Moravany (15.30 hod.)
OŠK Koromľa - OŠK Stretava (15.30 hod.)

Hokej
Štvrtok 5. september
Prípravný duel
HK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice (17.30 hod.)



Uverejnené: 05.09.2019 15:39:05 files/mono6o54znw2p6rn.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.