Remíza MFK Zemplín v generálke s Nowym Saczom

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce v generálke na svoju piatu sezónu medzi slovenskou elitou remizovali na domácom trávniku s účastníkom druhej poľskej ligy MKS Sandecja Nowy Sacz 2:2, keď po prvom dejstve prehrávali 0:2. V druhom sa o vyrovnanie v rozpätí štyroch minút postarali Kountouriotis a Stanislav Danko. Zverenci trénera Antona Šoltisa budú v hre najbližšiu sobotu 20. júla, kedy ich od 18.00 hod. aj pred televíznymi kamerami RTVS čaká zápas prvého kola Fortuna ligy proti Žiline.

MFK Zemplín Michalovce – MKS Sandecja Nowy Sacz 2:2 (0:2)

Góly: 71. Kountouriotis, 75. S. Danko – 9. a 24. Chmiel

MFK ZEMPLÍN: M. Kira – Rota, Grič, Carrillo (55. Špiriak), M. Vojtko – Turík – A. Diarra (25. Kountouriotis), S. Danko, Mavretič (75. M. Kolesár), P. Kolesár – M. Trusa

MKS SANDECJA: 1. polčas: Bielica – Socha, G. Baran, Flis – Kun, Wachala, Kanach, Kalahur – Chmiel, Klichowicz, Małkowski. 2. polčas: Tokarz – Matras, Basta, Flis, Smoleň – Ogorzaly, S. Kužma, Walski, Dudzic, Mašlanka – Korzym